Paul McCartney w Polsce: koncert w Warszawie 2013 za nami! Mamy pierwsze filmiki. Zobacz! [VIDEO YOUTUBE]

2013-06-24 15:38

Paul McCartney zagrał w Warszawie na Stadionie Narodowym swój pierwszy koncert w Polsce. 22 czerwca 2013 roku gwiazda zaśpiewała dla fanów z całej Europy. Mamy już pierwsze filmiki z YouTube. Zobacz, co działo się na show Paula McCartney'a i poczuj koncertowe emocje tylko z Eska.pl. Miłego oglądania!

Za nami pierwszy w Polsce koncert Paula McCartney'a. Gwiazda The Beatles zagrała 22 czerwca 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na YouTube fani załadowali już pierwsze filmiki z występu muzyka. Co działo się na scenie i w warszawskiej arenie? Dostępne są m.in. nagrania z Hey Jude, na którym widać wielotysięczną publiczność czy też z Yesterday.

>>> Posłuchaj hitów Radia Eska na eskaGO.pl i baw się razem z nami!

Paul McCartney w Polsce zaśpiewał ponad 30 hitów. Całe show trwało blisko 3 godziny. Brytyjski artysta miał niesamowity kontakt z publicznością, do której wielokrotnie zwracał się w języku polskim. Ten kawałek zagram po raz pierwszy w Polsce. Chwila, moment. Przecież wszystkie piosenki gram tu po raz pierwszy - żartował muzyk.

Polscy fani dla swojego idola przygotowali małą niespodziankę. Oprócz karteczek z napisem Hey i Paul falujących przy Hey Jude, tłum zaśpiewał Happy Birthday. To prezent na 71 urodziny Paula, które obchodził kilka dni przed wizytą w Polsce.

>>> Don't Let Me Down - The Beatles w wykonie 2-letniego Diogo Mello, czyli nowy hit YouTube 2013! [VIDEO]

Zapraszamy do oglądania filmików z koncertu Paula McCartney'a w Polsce na Eska.pl. Widea będą uzupełniane. Miłego oglądania! PS Byliście na show legendy The Beatles? Dajcie znać w komentarzach i czacie, jak się bawiliście.


JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze