Robalini

i

Autor: Youtube.com/PRIME SHOW MMA; screen z filmu "ZADYMA #1 | PRIME 3: STREET FIGHTER | BAGIETA vs ROBALINI | MALUBA vs WIOLKA" Robalini - kim jest Patryk Śliwa?

Patryk Śliwa - kto to? Robalini, wiek, wzrost, skąd pochodzi, telefon, walka Prime MMA, Twitch, Instagram

2022-09-27 16:34

Patryk Śliwa, lepiej znany pod pseudonimem Robalini, to postać popularna w polskim internecie. Jego streamingi wywołują wiele skrajnych emocji. Teraz mężczyzna został też jednym z zawodników gali Prime MMA. Z tego powodu internauci szukają o nim informacji. Zgromadziliśmy ciekawostki o Patryku w jednym miejscu.

Patryk Śliwa - kto to? Robalini, wiek, wzrost, skąd pochodzi, telefon, walka Prime MMA, Twitch, Instagram to frazy, które najczęściej pojawiają się obok jego nazwiska w wyszukiwarkach internetowych. Kim jest zawodnik Prime MMA 3? Sportowa gala powraca i zdążyliśmy już poznać nowych zawodników. Na ringu stanie między innymi YouTuber znany jako Robalini. To kontrowersyjna postać, którą niektórzy kwalifikują jako "patostreamera". Co o nim wiemy?

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 3 PPV: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja Prime MMA 3 za darmo [STREAM]

Patryk "Robalini" Śliwa - wiek, wzrost

Z opisu profilu na Instagramie wynika, że Robalini ma 20 lat. Informacje o wzroście zawodnika Prime MMA nie są dostępne.

Patryk "Robalini" Śliwa - skąd podchodzi?

Patryk Śliwa pochodzi z Włocławka.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Patryk "Robalini" Śliwa - telefon

Patryk Śliwa znany jest z dzwonienia do przypadkowych ludzi podczas transmisji na żywo na swoich profilach w mediach społecznościowych. Często wyzywa osoby po drugiej stronie słuchawki.

Patryk "Robalini" Śliwa - walka Prime MMA 3

Gala Prime MMA 3 odbędzie się w sobotę, 1 października 2022. Przeciwnikiem Patryka będzie Michał ,,Bagietka Michael'' Gorzelańczyk.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 3 - KIEDY i GDZIE walczą? Ile kosztują bilety na Prime MMA 2022? [CENA]

Sonda
Prime MMA 3 - która walka jest najciekawsza?

Patryk "Robalini" Śliwa - Twitch, Instagram

Patryk "Robalini" Śliwa prowadzi profile w kilku social mediach. Niektórzy myślą, że streamuje na Twitchu, jednak Patryk wierny jest YouTube. Można go oglądać na kanale ROBALINI LIVE. Z kolei na Instagramie jego konto nosi nazwę @robalini69.