Patryk Niekłań z MAM TALENT 2018 - występy finalisty programu

2018-12-01 9:29
Patryk Niekłań z MAM TALENT 2018 - występy finalisty programu
Autor: fot./screen/youtube.com/TVN Talent Show Patryk Niekłań

Jego niesamowite pokazy wzbudziły zachwyt publiczności i jury programu Mam Talent 2018! Na ESKA.pl zobaczycie więcej występów Patryka Niekłania.

Patryk Niekłań z Mam Talent 2018 to uczestnik, który dostał się do wielkiego finału show TVN. Jego występy od samego początku wzbudzały zachwyt jurorów i publiczności. Niezależnie od tego czy zwycięży w tegorocznej edycji Mam Talent, warto obejrzeć więcej jego przepięknych pokazów z użyciem koła cyrkowego.

Najlepsze występy Patryka Niekłania

Patryk Niekłań to artysta cyrkowy wykorzystujący do swoich pokazów specjalne koło. W swoich choreografiach nie tylko prezentuje swoją sprawność fizyczną, ale też przekazuje wiele emocji.

Patryk był bardzo zestresowany przed swoim pierwszym występem w Mam Talent 2018. Poszło mu jednak wspaniale! Szczególnie zachwycił Agustina, który wcisnął dla niego złoty przycisk.

"Złoty" był również jego występ w odcinku, który zagwarantował mu finał. Zobaczcie sami.

Patryk Niekłań to przede wszystkim artysta cyrkowy. Zobaczcie jego występy na arenie.

Okazuje się, że Patryk Niekłań jest też... kulturystą! Zobaczcie, jak łączy prężenie muskułów z pokazem cyrkowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze