Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]

2016-07-26 18:12
Patryk Kumór - piosenka Tylko czas. Wyprodukowali ją światowi artyści! [SONDA]
Autor: fot. YouTube/PatrykKumorVEVO screen z teledysku do Patryk Kumor - Tylko Czas

Patryk Kumór prezentuje teledysk do piosenki Tylko czas! Za produkcję utworu odpowiadają twórcy znanego hitu, który podbił listy przebojów w Europie! Szczegóły, premierowe wideo i specjalna sonda do sprawdzenia już teraz na ESKA.pl!

Patryk Kumór - teledysk do piosenki Tylko czas już w sieci! Zdjęcia do najnowszego wideo polskiego wokalisty zostały zrealizowane w Berlinie. Wiadomo już, że sam kawałek powstał w popularnym, londyńskim studio nagraniowym. I pewnie zastanawiacie się, kto wyprodukował singiel Polaka... Otóż za muzykę odpowiada Sam Grey oraz Steve Manovski. Właśnie ten duet współtworzył hit ostatnich tygodni pt. Give Me Your Love - Sigala & John Newman! Oficjalnie - Patryk tą międzynarodową produkcją zapowiada swój trzeci solowy album. Jego premiera już w sierpniu 2016!

Patryk Kumór nowa piosenka - Tylko czas

Tylko czas, czyli nowa piosenka Patryka Kumóra z pewnością Wam się spodoba! Głównie ze względu na wykorzystanie w dobry sposób elektroniki i świetnego wokalu. Całość powoduje, że kawałek i jego rytm zostanie w Waszej głowie na bardzo długo. Mocną częścią utworu jest przepełniony nadzieją tekst, a teledysk do Tylko czas został nakręcony w Berlinie. Za jego reżyserię odpowiada Anna Powierża, czyli autorka klipów takich artystów jak: Grzegorz Hyży, Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz czy m.in. Kasia Popowska. 

Czy podoba się Wam teledysk do piosenki Tylko czas? Dajcie znać w naszej sondzie, którą znajdziecie tuż pod wideo. Koniecznie napiszcie również, co o nim sądzicie w komentarzach pod artykułem. Chętnie poczytamy :)

 

 

Najnowsze