Patryk Kumór - nowa piosenka Ogień i Lód hitem lata?! [PREMIERA]

2017-06-01 18:51
Patryk Kumór - nowa piosenka Ogień i Lód hitem lata?! [PREMIERA]
Autor: fot. www.instagram.com/patrykkumor/ screen z www.instagram.com/patrykkumor/

Patryk Kumór prezentuje Ogień i lód! Nowa piosenka wokalisty premierowo 1 czerwca 2017! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Ogień i Lód - nowa piosenka Patryka Kumóra po raz pierwszy już 1 czerwca 2017 wybrzmi na antenie Radia ESKA! Czy będzie hitem? Oceńcie, słuchając Eski od godziny 18.00. Do tej Patryk Kumór wydał oficjalnie trzy albumy: 13, 2/2 oraz 11. Z tego ostatniego pochodzi dobrze przyjęty singiel pt. Nudzę Się. Wokalista wcześniej nie zapowiadał i nie zdradzał tytułu nowego singla. 

Ogień i lód - nowa piosenka Patryka Kumóra

Ogień i lód to utwór, który jest zapowiedzią nowego wydawnictwa, a także wyznacznikiem kierunku muzycznego, w którym artysta konsekwentnie zmierza. Singiel charakteryzuje się czystą formą, żywym instrumentarium i zaskakującymi, gospelowymi chórami. Połączenie tych składników z dojrzałym, pop’rockowo-bluesowym wokalem Patryka to powiew świeżego brzmienia na światowym poziomie.

Premiera teledysku odbędzie się 9 czerwca, a utwór finalnie ukaże się w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

Patryk Kumór nowa piosenka 2017 - Ogień i lod

Patryk Kumór - Ogień i Lód to nowość na antenie Radia ESKA! 1 czerwca kawałek usłyszycie premierowo u Puotcka w Muzyką Się Żyje. Oprócz gorących hitów - codziennie od 18-20 - mamy dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne 2017, najnowsze i najlepsze płyty oraz podwójne bilety na koncert Tove Lo w warszawskiej Stodole! Jeśli jesteście zainteresowani, to napiszcie na muzyka@eska.pl, dlaczego chcecie zobaczyć występ szwedzkiej wokalistki na żywo! Warto dodać, że supportem jej koncertu jest Lanberry.

Patryk Kumór jest jedną z gwiazd ESKA Music Awards 2017! Już 17 czerwca artysta wystąpi dla Was w Szczecinie! Oprócz niego na scenie pojawią się: Matthew Koma, Sigala, Alma, Ofenbach, Ania Dąbrowska, Margaret, Sarsa i wielu innych!

ESKA Music Awards 2017 - KTO WYSTĄPI?

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 - kto wystąpi na gali w Szczecinie? EMA 2017 Line-up, a dokładnie pierwsze nazwiska podrzucamy Wam na ESKA.pl!

 

Najnowsze