Patryk Kumór - Lód i ogień w nowej, elektryzującej aranżacji Marcina Borsa

2017-12-23 11:18
Patryk Kumór - Lód i ogień w nowej, elektryzującej aranżacji Marcina Borsa
Autor: Fot. YouTube/ PatrykKumorVEVO Screen z teledysku

Patryk Kumór prezentuje nową, alternatywną wersję singla 'Ogień i Lód'. Nowa wersja jest jeszcze lepsza od poprzedniej! 

Patryk Kumór zaprezentował swój singiel Ogień i Lód w zupełnie nowej aranżacji. Odpowiada za nią znakomity Marcin Bors, zaś video zostało nakręcone podczas Garage Session w klimatycznym warsztacie motocyklowym 86 Gear. Efekt? Piosenka dla prawdziwych mężczyzn, którą pokochają też setki kobiet. Takiego Patryka jeszcze nie widzieliście! 

Patryk Kumór - nowy teledysk. Witold Dębicki i Marcel Sabat w klipie Ogień i Lód

Autor: brak danych

  Patryk Kumór prezentuje nowy teledysk. Klip opowiada poruszającą historię ojca i syna (w tych rolach niesamowici Witold Dębicki i Marcel Sabat). Za scenariusz odpowiadają Patryk Kumór i Pascal Pawliszewski, który był także reżyserem klipu.  Patryk

Patryk Kumór - 'Ogień i Lód' w nowej aranżacji

Singiel charakteryzuje się czystą formą, żywym instrumentarium i zaskakującymi, gospelowymi chórami. Połączenie tych składników z dojrzałym, pop’rockowo-bluesowym wokalem Patryka to powiew świeżego brzmienia na światowym poziomie. Aranżacja sprawiła, że odkryjemy nie tylko sam 'Ogień i Lód', ale i wykonawcę na nowo. Przestrzeń w której rozgrywa się teledysk, nadała mu drapieżnego, prawdziwie męskiego charakteru. Jesteście ciekawi? Teledysk zobaczycie poniżej: 

Źródło: Materiały prasowe

Najnowsze