Patrycja Runo - kim jest? Wiek, wzrost, dzieci, mąż, piosenki, disco polo, Instagram

2022-07-30 15:32
Patrycja Runo
Autor: AKPA Patrycja Runo - gwiazda muzyki tanecznej.

Patrycja Runo to jedna z największych gwiazd disco polo. Od lat piosenki jej zespołu zabawiają Polaków na imprezach. Wiele osób jednak chciałoby wiedzieć więcej na jej temat. Kim jest Patrycja Runo? Ile ma lat? Czy ma dzieci? Gdzie jej szukać w mediach społecznościowych? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Patrycja Runo - kim jest gwiazda muzyki tanecznej? Wiek, wzrost, dzieci, mąż, piosenki, disco polo, Instagram to informacje, których internauci najczęściej szukają na temat piosenkarki. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Patrycji Runo w jednym miejscu. Znajdziesz je niżej.

Wakacyjna Trasa Dwójki 31.07.2022 - lista gwiazd. Kto wystąpi na koncercie w Łomży?

Patrycja Runo - wiek, wzrost

Patrycja Runo urodziła się 1984 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończyła 38 lat. Nie wiadomo, ile ma wzrostu.

Patrycja Runo - mąż, dzieci

Patrycja Runo wyszła za mąż za swojego managera Tomasza Runo. Wzięli ślub w 2016 roku. Mają dwóch synów - Alena i Samuela.

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Patrycja Runo - piosenki, disco polo

Patrycja Runo rozpoczynała karierę jako 15-latka w zespole Don Vasyla. Teraz zajmuje się prowadzeniem zespołu Patrycja&Gipsy Stars. Wykonuje muzykę cygańską oraz disco polo. Jej najpopularniejsze piosenki:

  • Zabawa Słowiańsko Cygańska
  • Marzenia się spełniają
  • Świat Oszalał
  • Mój Cygan
  • Zawsze Razem
  • Niech żyje życie

Patrycja Runo - Instagram

Patrycja Runo podobnie jak wiele innych polskich gwiazd prowadzi konto na Instagramie. Można ją tam znaleźć pod nazwą @patrycja_runo, Obserwuje ją ponad tysiąc osób. Jedno z jej zdjęć zamieszczamy poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze