Park Rozrywki Julinek nauczy Cię piłkarskiego Freestyle'u. Jak trafić do Julinka?

2021-05-19 12:12 Jakub Adamiak
Park Rozrywki Julinek nauczy Cię piłkarskiego Freestyle'u. Jak trafić do Julinka?
Autor: Materiały prasowe Parku Rozrywki Julinek Park Rozrywki Julinek nauczy Cię piłkarskiego Freestyle'u. Jak trafić do Julinka?

Park Rozrywki Julinek po raz kolejny zaprasza na wyjątkowy weekend, w trakcie którego będziecie mieli szansę odpocząć na łonie natury, a Wasze dzieci znajdą dla siebie sporo atrakcji. W najbliższy weekend 22-23.05.2021 najmłodsi goście będą mogli nauczyć się piłkarskiego freestyle'u, a także sprawdzą się w roli... żonglera. Jak trafić do Parku Rozrywki Julinek?

Park Rozrywki Julinek to położony w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego park rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromna masa atrakcji dla dzieci, od dmuchańców, ścianek wspinaczkowych i warsztatów, które w każdy weekend rozwijają Wasze dzieci. W najbliższą sobotę i niedzielę, 22 i 23 maja 2021 roku, widzów porwie Marek Born - żongler, freestyler, finalista 6 edycji programu Mam Talent. Wprowadzi was w niezwykły świat żonglerki piłkami...do piłki nożnej! Zaczął jako football freestyler - bawiąc się z trickami z jedną piłką. A potem zainteresował się klasyczną żonglerką i połączył te dwie dziedziny. Teraz żongluje rękami, nogami oraz głową, w swoich pokazach wykorzystując nawet 5 piłek jednocześnie.

Friz zagra koncert w Krakowie 2021! Kiedy i po ile bilety?

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Park Rozrywki Julinek: jak dojechać?

Park Rozrywki Julinek położony jest strategicznie, w pobliżu tras S7 i A2, tuż obok Leszna, sąsiadując z miejscowościami Kampinos i Granica, zaledwie 36 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli i Brochowa, 34 km od Sochaczewa i 23 km od Modlina.

Najnowsze