Park Rozrywki Julinek - co się wydarzy w weekend 11-12.07? Słodkie niespodzianki dla najmłodszych

2020-07-09 10:31 JJ
Czekoladowy weekend w Julinku. Słodkie niespodzianki dla najmlodszych
Autor: Materiały prasowe Grupy ZPR Czekoladowy weekend w Julinku. Słodkie niespodzianki dla najmlodszych

Weekendy w Parku Rozrywki Julinek są zawsze pełne atrakcji. Tym razem organizatorzy przygotowali dla Was czekoladowy weekend, w trakcie którego, będziecie mogli zanurzyć się w słodkim świecie cyrkowej rozrywki. Z jakich atrakcji będziecie mogli skorzystać? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Park Rozrywki Julinek zaprasza na słodki weekend! Narodowy Park Kampinoski, w którym położony jest Park Rozrywki Julinek to wyjątkowe miejsce, które wpisane jest na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO. Na miejscu możecie korzystać z mnóstwa atrakcji: parku linowego, dmuchańców czy ze strefy gastronomicznej.  Specjalnie dla wszystkich amatorów czekoladowych słodkości Park Rozrywki Julinek w dniach 11-12 lipca obchodzi Światowy Dzień Czekolady. Co jeszcze wydarzy się w Parku Rozrywki Julinek w nadchodzący weekend?

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czekoladowy weekend w Julinku

W Parku Rozrywki Julinek w weekend 11-12.07 będziecie mogli wspólnie tworzyć tabliczki czekolady pod okiem cukiernika z Miodowa Cafe. To nie koniec atrakcji.
Do zobaczenia spektakl Dr Acrylicstein o szalonym naukowcu, który próbuje, w swoim kabaretowo-cyrkowym show odkryć nowe formy żonglerki. Wystąpi finalista Mam Talent Kamil Dziliński. Na Dużej Arenie pojawi się też polski prekursor sztuki Bubble Show czyli niezwykłych efektów wykonywanych z bańkowego płynu. To zwycięzca nagrody publiczności programu Mam Talent - Arkadiusz Gwizdała!

Najnowsze