Paranoia to przeszłość! Daria zaskoczy trzecim energetyzującym kawałkiem! [TYLKO U NAS]

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Paranoia to przeszłość! Daria zaskoczy trzecim energetyzującym kawałkiem! [TYLKO U NAS]

Paranoia to przeszłość! Daria powali na kolana trzecim utworem?! [TYLKO U NAS]

2022-02-18 15:25

Paranoia śpiewali wszyscy słuchacze Radia ESKA. Wcześniej podobnie było z chwytliwym refrenem hitu Love Blind. Teraz czas na trzeci utwór, którym młoda wokalistka zamierza zdobyć Wasze serca. Byliśmy na planie klipu nowego kawałka artystki. Co się działo i jak wyglądały prace? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Daria - nowa piosenka 2022
  2. Daria - kariera

Daria Marcinkowska - nowa piosenka 2022 to hit jak Love Blind i Paranoia? Nie mamy wątpliwości, że utalentowana polska wokalistka trzeci raz w ostatnim czasie wywoła ogromne emocje wśród polskich słuchaczy. Znów będzie tanecznie, z uśmiechem na twarzy i o miłości! Daria, czyli artystka walcząca o występ w polskich barwach w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji, wzięła nas na plan teledysku swojego nadchodzącego utworu. Jak wyglądała praca nad klipem do nowej piosenki, której tytuł jest jeszcze tajemnicą? Przekonajcie się oglądając poniżej już teraz!

Daria Marcinkowska - wiek, zarobki, chłopak, Eurowizja, pochodzenie, zarobki, zdjęcia

Daria ma następcę hitu Paranoia! Artystka oprowadziła nas po planie teledysku!

Daria - nowa piosenka 2022

Daria po sukcesie z hitem Love Blind i megahitem Paranoia idzie za ciosem. Artystka nie zwalnia tempa i zamierza w nadchodzących tygodniach ponownie zdobyć klubowe parkiety, a co więcej powalczyć o tytuł hitu wiosny 2022! Nowa piosenka premierowo pojawi się już niebawem. Bądźcie czujni!

Daria - kariera

Daria Marcinkowska jest wokalistką-songwriterem, którą możemy kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę każdego z trenerów odwracając wszystkie 4 fotele. Jej ambicja sięga jednak daleko poza Polskę. Media społecznościowe sprawiły, że jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie Pelican Songs.