Paranienormalni wracają! Zobaczcie pierwszy skecz po przerwie

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Polsat Paranienormalni - Tort

Paranienormalni wracają! Zobaczcie pierwszy skecz po przerwie

2018-07-03 16:00

Jeden z najzabawniejszych polskich kabaretów wraca na scenę po dłuższej przerwie! Na ESKA.pl zobaczycie najnowszy skecz Paranienormalnych.

Paranienormalni wracają! To świetna wiadomość dla fanów komików, którzy zasłynęli dzięki przezabawnym skeczom. Grupa, która bawiła widzów słynną Mariolką lub bokserem Balcerzakiem, jakiś czas temu zapowiedziała przerwę w działalności. Wiele osób obawiało się, że długo nie zobaczą Paranienormalnych na scenie. Na szczęście kabareciarze wracają i to w wielkim stylu! Pierwszy skecz po przerwie bawi do łez!

Kabaret Paranienormalni zawiesza działalność. Dlaczego?

Nowy skecz Paranienormalnych

Paranienormalni zaprezentowali pierwszy skecz po przerwie podczas Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej. Tort, bo taki nosi tytuł, to prawdziwy popis komediowych zdolności Roberta Motyki i Michała Paszczyka. Po odejściu Igora Kwiatkowskiego, który wcielał się w Mariolkę, to właśnie ta dwójka tworzy Paranienormalnych. Jako duet radzą sobie znakomicie, a w nowym skeczu Tort wsparł ich dodatkowo Bartłomiej Kasprzykowski, aktor znany między innymi z serialu Ojciec Mateusz.

Kabarety: ile zarabiają polscy kabareciarze?

Podczas skeczu Tort, publiczność Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej co chwila wybuchała śmiechem! Premierowy pokaz Paranienormalnych udowadnia więc, że grupa jeszcze nie raz rozśmieszy nasz do łez! Zobaczcie ich pierwszy skecz po przerwie.