Papierki po lodach Ekipy zakazane! O co chodzi i kogo dotyczy?

2021-05-24 11:33
Papierki po lodach Ekipy zakazane! O co chodzi i kogo dotyczy?
Autor: Kadr z filmu oto jak straciłem ponad 100.000 PLN... z kanału Karol Friz Wiśniewski Papierki po lodach Ekipy zakazane! O co chodzi i kogo dotyczy?

Lody Ekipy to najpopularniejszy produkt ostatnich czasów. Sytuacja jednak była na tyle gorąca, że w serwisach aukcyjnych pojawiły się oferty kupna papierka po tych lodach. Okazuje się, że teraz sprzedaż już nie jest aż tak prosta. O co chodzi?

Papierki po lodach Ekipy zakazane! Lody Ekipy zrobiły ogromną furorę wśród młodych ludzi. Bardzo wiele osób wykupowało masowo produkty Friza, ponieważ na aukcjach internetowych papierki po lodach miały ogromną wartość. Kwoty za nie sięgały nawet 250 tysięcy złotych. Teraz okazuje się, że nie będzie można już sprzedawać opakowań. Dlaczego? Co się stało?

Wielka Piątka Eurowizji zniknie? Takiego zamieszania wokół konkursu jeszcze nie było

Friz kiedyś i dziś

Papierki po lodach Ekipy zakazane! O co chodzi i kogo dotyczy?

Okazuje się, że osoby, które chciały podreperować budżet sprzedając opakowania mogą je wyrzucić do kosza. Dlaczego? Mianowicie jeden z serwisów aukcyjnych OLX, postanowił zaktualizować swój regulamin. Na liście produktów, których na pewno już nie sprzedamy i nie zobaczymy w tym portalu, są właśnie opakowania po lodach Ekipy.

Sonda
Lody Ekipy - który smak lepszy?

Płyta Ekipa - Sezon 3. Co już wiadomo?

Płyta Ekipa - Sezon 3, to debiutancki krążek Youtuberów. Friz wraz ze swoimi przyjaciółmi, postanowił wydać album, nad którym pracowali B.R.O, Cleo, a także Donatan. Longplay będzie miał premierę 26 czerwca 2021 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze