TikTok - stary hit Lady Gagi rządzi w apce! Kto śpiewa metalową wersję Paparazzi?

Lady Gaga
Autor: YouTube/Lady Gaga

Pamiętacie utwór Paparazzi, który w oryginale wykonuje Lady Gaga? Piosenka z debiutanckiego albumu supergwiazdy przeżywa właśnie swoją drugą młodość. Gdzie? Oczywiście na Tik Toku! Coraz więcej użytkowników cieszącej się popularnością na całym świecie apki używa do swoich wideo coveru tego wielkiego hitu w zupełnie nowej, metalowej wersji. U nas znajdziecie ten kawałek w całości.

Tik Tok - hit Paparazzi, który w 2008 roku wylansowała Lady Gaga, przeżywa aktualnie swoją drugą młodość. Popularna na całym świecie aplikacja to w ostatnich latach niejako kreator trendów muzycznych. Ciężko sobie wyobrazić, w jakim miejscu swojej kariery byłyby Ava Max czy Doja Cat, gdyby nie fakt, że ich numery cieszyły się wielką popularnością wśród użytkowników apki. Tik Tok to jednak miejsce, gdzie na zaistnienie mają szansę nie tylko premierowe kawałki, ale doskonale znane nam hity sprzed lat. Tak chociażby było w przypadku zremiksowanej wersji klasyka Love Story z repertuaru Taylor Swift. Utwór cieszył się uznaniem również wśród słuchaczy Radia ESKA, docierając na szczyt notowania Gorąca 20. Teraz trendem są filmiki z użyciem kawałka Lady Gagi. Chodzi o hit Paparazzi, który promował wydany w 2008 roku debiutancki album wokalistki The Fame. W przeciwieństwie do Taylor i jej Love Story, użytkownicy Tik Toka wykorzystują piosenkę Lady Gagi, jednak nie w jej wersji. Kto śpiewa metalową odsłonę Paparazzi? 

Tik Tok - piosenka Paparazzi w nowej wersji hitem apki

Za wersję, która bije rekordy popularności na Tik Toku odpowiada niejaki Kim Dracula, który ma już na swoim koncie kilka numerów. Żaden z nich nie wygenerował jednak tylu wyświetleń, co cover hitu Lady Gagi. Audio zamieszczone na YouTubie ma już blisko sześć milionów odsłon. I chociaż to nie oryginał świętuje triumfy wśród korzystających z apki, Lady Gaga nie powinna narzekać. W końcu popularność coveru przekłada się również na zwiększenie zainteresowania pierwotną wersją.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze