The Voice of Poland 2019 - BITWY. Kiedy oglądać pierwsze starcia uczestników?

2019-10-10 8:32 A.D.
Voice of Poland 10
Autor: Waldemar Kompała / materiały TVP

The Voice of Poland powróciło na ekrany naszych telewizorów! W każdą sobotę możemy oglądać zmagania uczestników, a o ich losie decydują trenerzy: Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron z Afromental! Już niebawem zobaczymy drugi etap programu - bitwy. Kiedy się rozpoczną? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

The Voice of Poland w 2019 roku emitowane jest już po raz 10! Fani show dopingować mogą uczestników w każdą sobotę po godzinie 20.00. Pierwszy etap, czyli przesłuchania w ciemno powoli dobiega końca. Już wkrótce uczestnicy każdej z drużyn zmierzą się w bitwach. To trenerzy zadecydują, kto odpadnie, a kogo zobaczymy w odcinkach na żywo. Kiedy rozpoczną się bitwy i czyja drużyna stoczy je jako pierwsza?

Zobacz też: Dawid Podsiadło - bilety na koncerty Leśna Muzyka 2020: wyprzedane w kilka minut! Gdzie i w jakich miastach?

The Voice of Poland - bitwy. ZASADY. Kiedy się rozpoczynają? 

Bitwy rozpoczną się już w sobotę 12.10.2019. Który z trenerów będzie musiał wystawić swoją drużynę na te ciężką próbę? O tym dowiemy się najprawdopodobniej pod koniec odcinka, który wyemitowany zostanie 5.10.2019. Podczas bitew możliwa będzie również kradzież! Każdy z trenerów będzie mógł przechwycić do swojej drużyny wokalistę, który musiałby się pożegnać z programem. 

Najnowsze