Pamiętasz hit Asereje? Zespół Las Ketchup pojawi się w Polsce, a fani nie kryją zdziwienia

2021-12-05 18:44
Las Ketchup
Autor: JOSE HUESCA//EAST NEWS

Asereje to bez dwóch zdań jeden z największych hitów wczesnych lat 2000. Dzięki szybko wpadającemu w ucho numerowi, o girlsbandzie dowiedział się cały świat. Po ponad 18 lat od wydania swojego największego hitu Las Ketchup wystąpią w Polsce. Wokalistki zaśpiewają dla... polskich żołnierzy, pograniczników i ochotników z WOT.

Pamiętacie hit Asereje? Z pewnością! Wydany w 2002 roku utwór szybko podbił listy przebojów na całym świecie, w tym również w Polsce i na stałe zapisał się w pamięci milionów słuchaczy. W osiągnięciu aż takiej popularności bez wątpienia pomógł nakręcony do piosenki teledysk, w którym Lucía, Lola i Pilar, czyli wokalistki Las Ketchup, prezentują charakterystyczny układ chorograficzny mogący konkurować chyba tylko z Macareną. Mimo że od premiery kawałka minęło już blisko 20 lat, to wciąż gości on na wielu 'throwbackowych' playlistach. Już niebawem polska publiczność będzie miała okazję przypomnieć sobie ten kultowy numer, a to wszystko za sprawą koncertu, którego organizacji podjęła się Telewizja Polska. Mowa o show #Murem za polskim mundurem, w trakcie którego gwiazdy oddadzą hołd ciężkiej pracy polskich żołnierzy, pograniczników i ochotników z WOT. Pojawienie się dziewczyn na koncercie nieco zaskoczyło widzów.

Sonda
Czy pojawienie się zespołu Las Ketchup na koncercie to dobry pomysł?

Las Ketchup w Polsce

Informacja o tym, że dziewczyny z Las Ketchup uświetnią koncert #Murem za polskim mundurem zaskoczyła internautów, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że nazwa girlsbandu godzinami utrzymywała się wśród najpopularniejszych haseł na Twitterze. Wielu z nich uważa, że wokalistki jak najbardziej powinny zaśpiewać dla polskiej publiczności, ale może na Sylwestrze, a nie na koncercie poświęconym polskim strażnikom. A wy co sądzicie?

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze