Pamiętacie Hanię z The Voice Kids? Dziś wygląda jak prawdziwa supergwiazda!

2021-09-13 11:42
Hania Sztachańska
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Chociaż ciężko w to uwierzyć, od premiery 3. edycji The Voice Kids minęły już dwa lata. Jedną z gwiazd programu była Hania Sztachańska, która walczyła o zwycięstwo z Marcinem Maciejczakiem i Natalią Kawalec. Jak dziś wygląda? Kilka dni temu piosenkarka wystąpiła na scenie z Pawbeatsem, a jej wygląd mocno zaskoczył fanów.

Hania Sztachańska była jedną z gwiazd trzeciej edycji uwielbianego przez widzów programu The Voice Kids. Mająca doświadczenie w występach w telewizji nastoletnia wokalistka dotarła aż do samego finału, gdzie reprezentowała drużynę Tomsona i Barona. I choć ostatecznie przegrała z Marcinem Maciejczakiem, to ten fakt nie zmienił nic w ich relacji. Hania i Marcin regularnie publikują zdjęcia ze wspólnych wyjść, jak również komentują projekty, w które się angażują. Dotarcie do finału The Voice Kids stało się trampoliną do sławy dla nastoletniej wokalistki, której piosenka nagrana we współpracy z Pawbeatsem wygenerowała blisko dwa miliony odsłon w serwisie YouTube. To właśnie u boku popularnego producenta Hania Sztachańska zaprezentowała swój nowy wizerunek, który zachwycił wszystkich jej fanów. Na opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach młoda piosenkarka rzeczywiście wygląda jak supergwiazda. Jej stylizację doceniła sama Roksana Węgiel.    

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?

Hania Sztachańska z The Voice Kids

Nastoletnia wokalistka była jedną z gwiazd wyjątkowego koncertu Pawbeatsa. Ubrana w błyszczącą sukienkę z bufiastymi rękawami zachwyciła nie tylko publiczność, ale również internautów. Swój zachwyt stylizacją Hani wyraziły między innymi jej koleżanki z branży: Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska, które również mają na koncie współpracę z utalentowanym muzykiem. Zobaczcie i oceńcie sami. Nowa ikona mody młodego pokolenia?

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze