Pamela z FitLovers radzi jak nie przejmować się hejtem! Sprawdzone sposoby znanej youtuberki

2020-03-13 16:12
Pamela Stefanowicz
Autor: Jak przestać się PRZEJMOWAĆ opinią innych? / Beauty by Pamela

Hejt czyli jak sobie z nim poradzić? Zjawisko znane niemalże każdemu z nas, które absolutnie nie powinno mieć miejsca ani w realu ani w zakamarkach internetu! Dowiedz się na ESKA.pl co myśli na ten temat popularna Pamela Stefanowicz znana z kanału FitLovers. Youtuberka zdradza w jaki sposób radzić sobie z opinią innych.

Pamela Stefanowicz znana z kanału FitLovers i kojarzona z hasłem noga w górę prowadzi w serwisie YouTube swój drugi, osobny kanał, który znajdziecie pod nazwą Beauty by Pamela gdzie głównie zajmuje się tematyką makijażową. Jednak od pewnego czasu dziewczyna zaczęła publikować również treści takie jak: 5 porad jak pokochać siebie, jak się zmotywować lub w jaki sposób wstawać rano bez problemu z łóżka. 12 marca 2020 Pamela opublikowała nowy film o podobnej, wartościowej tematyce zatytułowany: Jak przestać się przejmować opinią innych? Film ten po 24 godzinach od publikacji osiągnął całkiem fajne, jak na jej kanał wyniki, a liczba wyświetleń cały czas pnie się w górę. Wyświetlenia tego typu filmów pokazują tylko, że młodzi użytkownicy poszukują takich treści, które mogą zmienić ich światopogląd, nastawienie do wielu spraw i przede wszystkim im pomoc, dlatego warto doceniać takich twórców i ich treści, które mogą nieść coś więcej niż tylko samą zabawę.

Hejt - Jak sobie z nim radzić?

Pamela z FitLovers mówi w swoim materiale, że nie jesteśmy w stanie zadowolić wszystkich. Każdy człowiek jest inny i pozostaje nam robić swoje. Dziewczyna podkreśla również, że warto otaczać się ludźmi, którzy w pełni nas akceptują i być w środowisku, które wpływa na nas pozytywnie. W dobie dzisiejszych czasów okazuje się, że wiele osób ocenia innych wcale ich nie znając, dlatego posłuchanie rad youtuberki jest słusznym pomysłem. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze