Pablosson - piosenka na Eurowizję 2018. Jak Sunflower poradzi sobie na preselekcjach?

i

Autor: WBF Pablosson

Pablosson - piosenka na Eurowizję 2018. Jak Sunflower poradzi sobie na preselekcjach?

2018-02-15 13:51

Pablosson: piosenka na Eurowizję 2018 - czy Sunflower ma szansę zwyciężyć polskie preselekcje i reprezentować nasz kraj na tegorocznym konkursie w Lizbonie?

Pablosson: piosenka na Eurowizję 2018 - jak Sunflower poradzi sobie na polskich preselekcjach? Decyzją jury utwór ten zakwalifikował się do 10, która ma szanse reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2018. Czy waszym zdaniem miałby szansę zapewnić nam wygraną? Póki co niewiele osób słyszało o Pablossonie - może właśnie dzięki Eurowizji uda mu się podbić serca słuchaczy?

Pablosson - Sunflower: piosenka na Eurowizję 2018

Kim jest Pablosson? Pod tym pseudonimem kryje się Paweł Stasiak, znany zapewne starszym słuchaczom z zespołu Papa Dance, którego szczyt popularności przypadł na lata 80. Młodsi mogą kojarzyć go m.in. z Tańca z Gwiazdami, w którym brał udział w 2008 roku. Zespół Papa Dance wznowił działalność w 2001 roku pod nazwą Papa D. Stasiak nadal rozwija jednak solową karierę - tym razem próbuję swoich sił występując pod pseudonimem Pablosson. Jak podoba się wam Sunflower?

Na kogo będziecie głosować w eliminacjach do Eurowizji 2018? Koniecznie weźcie udział w naszej ankiecie i dajcie znać, kto może liczyć na wasze wsparcie!

Eurowizja 2018: polskie preselekcje wygra... Zagłosuj!

Autor: brak danych

  Polskie preselekcje wyłonią artystę, który będzie reprezentował nasz kraj podczas Eurowizji 2018. W maju w Lizbonie odbędzie się już 63. Konkurs Piosenki Eurowizji, na którym wystąpi polski reprezentant walcząc o jak najlepszy wynik. Krajowe eliminacje do Eurow