Owl City nagrali piosenkę do animacji Ralph Demolka. Zobacz klip do When Can I See You Again na Eska.pl! [VIDEO]

2013-01-03 15:40

Owl City nagrał piosenkę tytułową do filmu Ralph Demolka. To najnowsza animacja Walta Disneya, która na ekrany polskich kin wejdzie 18.01. Film będzie można obejrzeć w wersji 3D! Zobacz na Eska.pl teledysk do When I Can See You Again w wykonaniu Owl City.

Owl City nagrali piosenkę tytułową do najnowszej animacji Walta Disneya Ralph Demolka. When I Can See You Again ma szansę na nominację do Oskara! O tym czy piosenka walczyć będzie o tą prestiżową nagrodę przemysłu  filmowego dowiemy się już 10.01. Na Oskara w kategorii Długometrażowy Film Animowany ma także szansę sam film Ralph Demolka.

Zobacz na Eska.pl Katy Perry marzy o Oskarze

Ralph Demolka to jedna z najważniejszych animacji 2013 roku. Ten film ma wielkie szanse stać się kinowym hitem. To historia osiłkowatego Ralpha, bohatera gry komputerowej w której jest czarnym charakterem. Odrzucony przez społeczność gry, pragnie udowodnić, że może zostać superbohaterem. Podczas misji spotyka pewną energiczną dziewczynkę i odkrywa jak wielkie znaczenie ma prawdziwa przyjaźń. Ralph Demolka trafi na ekrany kin 18.01.2013 roku.

Zobacz When I Can See You Again - Owl CityNie czytałeś jeszcze?

One Direction opublikowali zapowiedź Kiss You!

EP

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze