Owl City feat. Aloe Blacc - Verge: premiera singla zapowiadającego album Mobile Orchestra. Posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

2015-05-15 18:26

Owl City - Verge to kolejna świetna muzyczna nowość 2015. Tym razem jest to owoc współpracy dawnych znajomych. Czy utwór ten ma szanse podbić rynek muzyczny tak jak poprzednie hity od Owl City? Oceńcie sami! 

Owl City - Verge ft. Aloe Blacc
Autor: fot. okładka singla Owl City - Verge ft. Aloe Blacc

Owl City feat. Aloe Blacc - Verge to singiel zapowiadający album Mobile Orchestra, którego oficjalna premiera zaplanowana jest na 10 lipca 2015 roku. Na krążku oprócz kooperacji z Aloe Blacciem pojawią się hity z zespołem Hanson, Sarah Russell, Jake Owen'em, czy też Britt Nicole. A póki co posłuchajcie pierwszego singla z tego longplaya! Hit?!

Kim jest Owl City? Jest to amerykański artysta, który został odkryty przez samego Armina van Buurena. Cały świat mógł go poznać za sprawą wielkiego światowego hitu Fireflies. Utwór ten dotarł na szczyty zestawień praktycznie na całym świecie. Tytułowe "świetliki" dały tym samym artyście międzynarodowy rozgłos. Ale to nieostatni wielki sukces Adam'a Younga.

W 2012 roku ukazał się album zatytułowany The Midsummer Station. Znacie z niego utwór Good Time, w którym gościnnie pojawiła się Carly Rae Jepsen. Teledysk do tego nagrania ma ponad 164 miliony odtworzeń w serwisie YouTube.

Mamy rok 2015 i zapowiedź kolejnego albumu właśnie od Owl City. Będzie to zarazem piąty studyjny krążek w dorobku producenta i wokalisty. Wydawnictwo zatytułowane Mobile Orchestra od dziś promuje hit Verge. Adam Young, do swojego studia nagraniowego zaprosił twórce hitu I Need The Dolar, czy też współtwórce mega przeboju Wake Me Up - Aloe Blacca. Czy świat pozytywnie oceni ten numer? Zapewne już niebawem przyjdzie nam poznać na te pytanie odpowiedź. 

Owl City - Verge ft. Aloe Blacc 

RW 

Najnowsze