Overboard - Sebastian Rutkowski. Jak poradził sobie z przebojem Justina Biebera! [VIDEO]

2013-02-23 8:58

Sebastian Rutkowski zaśpiewał wielki przebój Justina Biebera Overboard. Wokalista wykonał ten hit wspólnie z Weroniką, zwyciężczynią konkursu wokalnego, którego nagrodą była możliwość zaśpiewania z Sebastianem Rutkowskim! Zobacz na Eska.pl Overboard Justina Biebera w wykonaniu Sebastiana Rutkowskiego i Weroniki!

Sebastian Rutkowski wykonał Overboard z repertuaru Justina Biebera wspólnie z Weroniką, zwyciężczynią konkursu wokalnego. To nie pierwszy cover, z którym zmierzył się Sebastian. W Walentynki 2013 opublikował film w którym wykonuje wielki przebój One Direction!

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Sebastianem Rutkowskim

 
Justin Bieber przyjedzie do Polski 25.03.2013. Wokalista koncertował będzie w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na jego koncert pomimo, że nie należą do tanich rozchodzą się w ekspresowym tempie! Popularność amerykańskiego wokalisty wykorzystał także Sebastian śpiewając jeden z jego największych przebojów. Czy podoba wam się Overboard w wersji Sebastiana Rutkowskiego i Weroniki?

Zobacz Overboard - Sebastian Rutkowski ft. WeronikaZobacz Overboard - Justin Bieber ft. Jessica JarrellNie czytałeś jeszcze?

Oskary 2013. Sprawdź na Eska.pl gdzie oglądać transmisję Oskarów 2013

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze