Otsochodzi w Teraz albo nigdy Eisa - premiera singla i klipu [WIDEO]

2020-11-20 13:57 Dominik Pajewski
Otsochodzi w Teraz albo nigdy Eisa - premiera singla i klipu
Autor: Foto: Piotr Pytel Foto: Piotr Pytel

Dziś o północy, na streamingi trafił singiel Eisa ''Teraz albo nigdy'', na bicie NOON-a, z gościnnym udziałem Otsochodzi promujący płytę ''Gdzie jest Eis?''. Utworowi towarzyszy klip z udziałem obu artystów dostępny na kanale YouTube Otsochodzi. Płyta ''Gdzie jest Eis?'' jest do kupienia w przedsprzedaży w dwóch wersjach: 2003 i 2003-2020.

Otsochodzi to kolejny po Bedoesie i Oskarze gość zaproszony przez Eisa do współpracy przy płycie Gdzie jest Eis? 2003-2020. Młody Jan towarzyszy Eisowi w 'Teraz albo nigdy' na charakterystycznym bicie NOON-a. Utwór promuje klip, zrealizowany w Warszawie z udziałem obu artystów. W wideo występuję również gościnnie Pezet, z którego cuty pojawiają się w numerze.

Wywiad z Ryfa Ri

Singiel promuje album Gdzie jest Eis? w dwóch odsłonach: zremasterowanej przez NOON-a wersji oryginalnej oraz rozszerzonej wersji z remixami z 2020roku. Do kupienia są: CD i winyl. Winyl z remixami dostępny jest tylko w preorderze. W przedsprzedaży na fanów czeka limitowana edycja T-shirtówprzygotowana przez Bartłomieja Walczuka / Osom © Studios i firmę MassDenim98, nawiązująca do okładki płyty.

Płyta Gdzie jest Eis? to debiutancki album warszawskiego rapera, który poza wydawnictwem nie udziela się na scenie. Na streamingach odsłuchać możnazremasterowaną przez NOON-a wersję płyty z 2003 roku. Singiel Teraz albo nigdy Eisa z gościnnym udziałem Otsochodzi jest trzecim zapowiadającymwydawnictwo Gdzie jest Eis?. Wydawcą albumu jest Lajka Local Corp., w kolaboracji z Def Jam Recordings Poland. Producentem wykonawczym wydawnictwa jest Rafał Grobel.

Najnowsze