Otsochodzi w Opolu 2019 - piosenki na festiwalu zaskoczą widzów!

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Otsochodzi w Opolu 2019 - piosenki na festiwalu zaskoczą widzów!

Otsochodzi w Opolu 2019 - piosenki na festiwalu zaskoczą widzów!

2019-06-14 12:29

Otsochodzi jest jedną z gwiazd 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu! To z pewnością wielkie zaskoczenie dla wszystkich miłośników wydarzenia, ale również fanów artysty. Raper, którego teledyski w internecie mają kilkanaście milionów wyświetleń wystąpi na legendarnej scenie w ostatni dzień festiwalu. Co zaśpiewa? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Otsochodzi w Opolu 2019 zaskoczy widzów przed telewizorami, ale również publiczność zgromadzoną Amfiteatrze Tysiąclecia. Już sam fakt, że raper pojawi się na legendarnym wydarzeniu jest ogromną niespodzianką dla fanów. Jeden z najbardziej obiecujących raperów w naszym kraju wystąpi ostatniego dnia 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Będzie to dzień z muzyką alternatywną. Co wykona? W jakim repertuarze usłyszymy artystę?

Otsochodzi - co zaśpiewa w Opolu 2019?

Opole 2019 odbędzie się w dniach 14-17 czerwca 2019. Wydarzenie składa się z kilku koncertów, w których zobaczymy największe gwiazdy. W czasie koncertu Od Opola do Opola zobaczymy m.in. Sylwię Grzeszczak, Roksanę Węgiel, Korteza, Edytę Górniak czy Tulię. O tytuł najlepszej premiery powalczy m.in. Marcin Sójka, Olga Bończyk oraz 4Dreamers. Gwiazdy pojawią się również podczas koncertu Nie pytaj o Polskę - #30LatWolności. Pojawi się m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Stachursky, Natalia Nykiel, Kamil Bednarek oraz Maryla Rodowicz i Dawid Kwiatkowski. Ostatniego dnia, 17 czerwca, odbędzie się koncert muzyki alternatywnej. Główny motyw stanowi 60-lecie polskiego bigbitu. Właśnie udział w tym koncercie weźmie Otsochodzi! 

Jako przedstawicieli polskiego bigbitu wymienia się m.in. takich wykonawców, jak: Czerwone Gitary, Skaldowie, Halina Frąckowiak, Czesław Niemen, Seweryn Krajewski, Wojciech Gąssowski, czy m.in. Niebiesko-Czarni. Otsochodzi w pierwszej części wykona klasyczne utwory polskiego bigbitu, a w drugiej zaprezentuje swój własny repertuar.

Otsochodzi w Opolu 2019 - kim jest?

Otsochodzi, a tak naprawdę Miłosz Stępień, to jeden z najlepiej obiecujących się raperów młodego pokolenia. Ma na koncie trzy studyjne albumy, które wydała jedna z czołowych wytwórni płytowych w Polsce, czyli Asfalt Records. Artysta pojawił się gościnnie w utworze Smolastego, Uzależniony. Sam zaprosił do współpracy Taco Hemingway'a, a efektem ich pracy jest singiel Nowy kolor: