Otsochodzi o nowej płycie i koncertowaniu z zespołem w rozmowie z Kasią Węsierską

2022-06-22 16:58
Otsochodzi
Autor: Pojman

Otsochodzi nadchodzi z nowym materiałem i odlicza dni do premiery płyty. Najchętniej wydawałby nowy numer co dwa dni, ale tego - jak mówi - mogliby nie znieść jego fani. Co jeszcze zdradził w rozmowie z Kasią Węsierską? Sprawdźcie!

Otsochodzi ma za sobą już cztery albumy studyjne. Teraz czas na premierę kolejnego krążka "Tarcho Terror", który trafi na półki sklepowe i wszystkie popularne platformy streamingowe już 5 sierpnia 2022 r. Artysta ma za sobą bardzo intensywne miesiące w ramach działań ze składem OIO, ale nareszcie powraca z nowym materiałem. Pierwsze utwory wylądowały już w sieci, ale raper podkreśla, że to jeszcze nie wszystko i na nadchodzącym wydawnictwie ponownie zaskoczy swoich fanów. Jakie towarzyszą mu emocje przed premierą? Jakie ma plany na najbliższe koncerty? Co sądzi o swoim pojedynku na Red Bull SoundClash? Posłuchajcie zapisu rozmowy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Otsochodzi o graniu na żywo z zespołem, pojedynku z Tymkiem i nowej płycie

Otsochodzi stanął w ogniu pytań Kasi Węsierskiej i w jednym z odcinków podcastu zdradził informacje m.in. na temat nadchodzącego pojedynku z Tymkiem podczas wydarzenia Red Bull SoundClash. Wypowiedział sie również na temat współczesnego rapu i dzisiejszych odbiorcach tej muzyki w Polsce. Nie zabrakło pytań o nowy materiał i koncerty. Artysta podkreśla, że spodobało mu się granie na żywo z prawdziwym zespołem i nie wyklucza, że będzie w takiej formie pojawiał się częściej. Jeżeli jesteście ciekawi co miał do powiedzenia o płycie "Tarcho Terror", filmikach na TikToku i rewolucji w rapie, to całą rozmowę możecie przesłuchać poniżej.

Listen to "Otsochodzi wraca z nowym materiałem!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze