gwiazdy

Oto pierwsze zdjęcie Roksany Węgiel na Instagramie. Dziś nie dodałaby takiej fotki!

2024-04-23 11:56

Roksana Węgiel była pierwszą nastolatką w Polsce z ponad milionem obserwujących na Instagramie. Artystka traktuje serwis jako narzędzie do komunikacji z fanami. Roxie założyła konto na długo przed swoim debiutem w mediach, bo w lutym 2016 roku. Dokopaliśmy się do jej najstarszego zdjęcia.

Po wygraniu Eurowizji Junior w 2018 roku kariera Roksany Węgiel nabrała zawrotnego tempa. To przełożyło się na jej statystki w mediach społecznościowych. Na Instagramie, czyli medium społecznościowym, z którego piosenkarka korzysta najwięcej, jej profil obserwuje blisko 1,5 miliona osób. Warto wspomnieć, że Roxie doczekała się okrągłego miliona w lutym 2020 roku i była pierwszą nastolatką w Polsce mogącą pochwalić się tak zawrotną liczbą obserwujących. Wokalistka dołączyła jednak do społeczności Instagrama na długo przed swoim debiutem w programie "The Voice Kids". Po kliknięciu w dostępne na Insta informacje o koncie, dowiedzieliśmy się, że to powstało w lutym 2016 roku, czyli w chwili, gdy Roksana miała zaledwie 11 lat. Co ciekawe, gwiazda w pewnym sensie złamała regulamin serwisu, bowiem ten pozwala na zakładanie kont użytkownikom mającym 13 lat. Niewykluczone jednak, że profil był nadzorowany przez jej rodziców.

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina Mgleja. "Chodzi o rozgłos"

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Instagram Roksany Węgiel - pierwsze zdjęcie

Roxie jest bardzo aktywna na Instagramie. Artystka regularnie raczy fanów nowymi zdjęciami - zarówno w postach, jak i na stories. Te dokumentują z kolei jej życie zawodowe, ale też prywatne. Na Instagramie piosenkarki znajdziemy fotografie z jej braćmi, rodzicami czy ukochanym Kevinem Mglejem. Zastanawialiście się kiedyś, jakie jest najstarsze zdjęcie Roxie na Insta? Dokopaliśmy się do niego! Znajdziecie je w naszej galerii.