Otarła się o zwycięstwo w Voice of Poland, teraz Daria Reczek wraca z nową energią!

i

Autor: Daria Reczek Otarła się o zwycięstwo w Voice of Poland, teraz Daria Reczek wraca z nową energią!

Otarła się o zwycięstwo w Voice of Poland, teraz Daria Reczek wraca z nową energią!

2020-12-17 17:25

Daria Reczek zajęła 2. miejsce w The Voice of Poland i na chwilę o młodej wokalistce ucichło. Dlaczego? Główny powód to przygotowanie nowego materiału i powrót na muzyczny rynek z mocnym uderzeniem. Przekonajcie się i poznajcie więcej szczegółów o nowym singlu, tylko u nas!

Daria Reczek oczarowała internautów i była odkryciem dziesiątej edycji The Voice of Poland. Widzowie programu po obejrzeniu występu młodej wokalistki w przesłuchaniach w ciemno oraz bitwach nie mieli wątpliwości, że to wyjątkowy talent, który prędzej czy później sam się obroni. Daria Reczek w muzycznym programie wykonała takie hity, jak: River, A Thousand Years, czy Young and Beautiful. Jej solowy singiel to na przekór wszystkim utwór zatytułowany: Nie polubisz mnie. Teraz dziewczyna, która niemalże wygrała The Voice of Poland 10, powraca z nową produkcją, dzięki której na pewno się w niej zakochanie. O swoim nowym singlu opowiedziała ESKA.pl!

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych

Daria Reczek - nowa piosenka 

Daria Reczek wraca na muzyczny rynek, ale zanim to, wokalistka postanowiła wskrzesić swoje profile w mediach społecznościowych. Dłuższa przerwa wynikała z pracą nad nowym materiałem, ale przede wszystkim poprawą zdrowia, które w ostatnim czasie się pogorszyło. Daria Reczek wyznała:

Nieobecność w mediach społecznościowych była spowodowana problemami ze zdrowiem. Na szczęście wszystko wróciło do całkowitej normy i w pełni sił do Was wracam! Może Wam kiedyś o tym wszystkim opowiem natomiast na chwilę obecną mam wiele ciekawych planów. Bądźcie cierpliwi i obserwujcie mój profil bo będzie się działo!

Te plany, to oczywiście nowe utwory, a jeden z nich już niebawem. Daria Reczek opowiedziała ESKA.pl, że nowy singiel to będzie nowa odsłona i nowa muzyczne otwarcie. 

Na pewno Was tym nowym singlem zaskoczę!

- obiecała Daria Reczek i dodała, że jej nadchodzący utwór został wyprodukowany przez szwedzkich producentów, więc mamy nadzieję, że szykuje się międzynarodowy hit!

Daria Reczek - The Voice of Poland

Daria Reczek, czyli wokalistka urodzona w 1999 roku, co oznacza, że skończyła 21 lat. To uczestniczka 10. edycji The Voice of Poland. W muzycznym programie zdecydowała się na wykonanie pięknego utworu A Thousand Years, pod którym oryginalnie podpisuje isę Christiny Perri. Wykonanie Darii było tak zachwycające, że w jej stronę odwrócili się wszyscy jurorzy! Ostatecznie, Daria Reczek zdecydowała, że swój talent będzie szlifować pod okiem chłopaków z Afromental, czyli Tomsona i Barona. Muzycy w bitwie zestawili Darię z równie utalentowaną Alicją Szemplińską. Trenerzy z trudem uznali, że to jej rywalka zaśpiewała lepiej. Na szczęście Daria została skradziona przez Michała Szpaka, dzięki czemu rzutem na taśmę awansowała do nokautów! Tam udowodniła, że Michał podjął świetną decyzję i awansowała do odcinków na żywo. Tam również poradziła sobie znakomicie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE