Daria Reczek - TEKST piosenki Nie polubisz mnie. O czym jest singiel z Voice of Poland?

2019-11-30 19:38 RW
Daria Reczek - TEKST piosenki Nie polubisz mnie. O czym jest singiel z Voice of Poland?
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Daria Reczek - TEKST piosenki Nie polubisz mnie. O czym jest singiel z Voice of Poland?

Nie polubisz mnie - piosenka Darii Reczek to jeden z singli, które nagrali uczestnicy 10. edycji The Voice of Poland. W całości wybrzmi on podczas wielkiego finału jubileuszowego wydania muzycznego show. O czym jest utwór, który już wkrótce może się stać wielkim hitem? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl

Daria Reczek w The Voice of Poland od początku cieszy się dobrą opinię. Brawurowo przebrnęła przez castingi, a później rozpoczęła swoją przygodę z programem śpiewając bardzo trudny utwór A Thousand Years. W bitwach po przegranym pojedynku z Alicją Szemplińską została skradziona przez Michała Szpaka. Pod skrzydłami tego trenera zrobiła kolejne postępy, co najlepiej udowodniła śpiewając River oraz Tell Him. Swój singiel zatytułowała Nie polubisz mnie - jednak mamy pewność, że wiele osób od pierwszych dźwięków zakochało się w tym utworze. Tuż po premierze na profilu wokalistki pojawiło się mnóstwo pozytywnych, wychwalających utwór opinii. Jak się okazuje, to kompozycja z bardzo ważnym przesłaniem. Jakim? Daria Reczek powiedziała ESKA.pl: 

Piosenka jest o tym, aby nie oceniać ludzi po okładce. Bardzo łatwo kierujemy się stereotypami w życiu, a chodzi o to aby każdego poznać, jego historie i to kim jest zanim się krzywdząco oceni 

- opowiedziała nam Daria. Czy jej piosenka trafi do serca słuchaczy? Przekonamy się już wkrótce! Utworu w całości możecie posłuchać na oficjalnej stronie Voice of Poland: 

Daria Reczek - Nie polubisz mnie

Najnowsze