Oszustwo w Familiadzie? Mocne oskarżenia internautów

2019-04-08 11:39 M.C.
Oszustwo w Familiadzie? Mocne oskarżenia internautów
Autor: KAROL SEREWIS/East News Familiada

Ten teleturniej od lat niezmiennie przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Familiada, bo o tym programie mowa, kojarzy się Polakom z dobrą zabawą i rywalizacją między drużynami w studio. Okazuje się jednak, że może on wzbudzać kontrowersje. Tak stało się po jednym z ostatnich odcinków. Internauci oskarżają twórców o oszustwo!

Oszustwo w Familiadzie? Tego doszukują się internauci, którzy komentują przypadek, do jakiego doszło w jednym z ostatnich odcinków popularnego teleturnieju. Zasady zabawy w programie przewidują, że szanse na odkrywanie odpowiedzi na tablicy ma ta drużyna, której przedstawiciel okaże się szybszy w odgadywaniu jeden na jednego. Właśnie w tym momencie miała miejsce sytuacja komentowana przez internautów.

Przeczytaj: Familiada - wielka wpadka uczestników. Na to pytanie odpowiedź powinien znać każdy!

Ten uczestnik był wyraźnie szybszy!

W sieci pojawiło się wideo, które dokładnie pokazuje całą sytuację. Widzimy na nim dwójkę uczestników, którzy za chwilę zawalczą o szansę na dalsze odgadywanie odpowiedzi ankietowanych. Gdy Karol Strasburger zadaje pytanie, oboje błyskawicznie uderzają w swoje przyciski.

Na nagraniu w zwolnionym tempie wyraźnie widać, że szybszy jest mężczyzna po prawej. Szanse otrzymuje jednak jego przeciwniczka. Oskarżenia o oszustwo pojawiają się w samym wideo i w komentarzach pod nim. Dwóch internautów twierdzi jednak, że przycisk mógł zostać za słabo naciśnięty. Jak było w rzeczywistości? Obejrzyjcie nagranie i oceńcie sami.

Najnowsze