Oświadczyny w chmurach! Romantyczne zdarzenie tuż nad ziemią [WIDEO]

2019-08-16 14:39
Zareczyny
Autor: ESKA.pl

Każda kobieta marzy o tym, by powiedzieć słowo 'tak' w romantycznych okolicznościach, a na rękę włożyć pierścionek. Nietypowych sposobów może być wiele. Jedna z Polek powiedziała tak w chmurach, kilkaset metrów nad ziemią ​w drodze do Łodzi! Jak wyglądała ta niezwykła chwila? Zobaczcie filmik na ESKA.pl.

Kto z nas nie marzy o romantycznych oświadczynach, wstępie do ślubu z wymarzoną osobą? Chociaż zazwyczaj oświadczyny miejsce mają na ziemi, to zdarzają się i takie na wodzie czy... w przestworzach! Pewien pilot miał świetny pomysł na zaskoczenie swojej wybranki! Właśnie wśród chmur usłyszała ona wymarzone pytanie. Jak odbył się ten lot? Para opowiedziała o tej niezwykłej chwili. Wideo możecie zobaczyć na ESKA.pl! 

Zobacz też: Jonas Brothers przenieśli się w lata 80. Muzyczna podróż z teledyskiem do Only Human

Piotr pilotujący samolot oświadczył się swojej dziewczynie Dominice. Zaskoczona wybranka oczywiście się zgodziła się, a na łódzkim lotnisku czekała na młodych niespodzianka. Był nią salut wodny i czerwone róże. Tej niezwykłej chwili przyszli małżonkowie z pewnością długo nie zapomną! Chcecie poznać tę parę? Poniżej znajdziecie wideo z wywiadem ze szczęśliwymi narzeczonymi! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze