Jonas Brothers przenieśli się w lata 80. Muzyczna podróż z teledyskiem do Only Human

2019-08-16 14:04 RW
Jonas Brothers przenieśli się w lata 80. Muzyczna podróż z teledyskiem do Only Human
Autor: Jack Gorlin Jonas Brothers przenieśli się w lata 80. Muzyczna podróż z teledyskiem do Only Human

Jonas Brothers powrócili z nową płytą i namieszali na rynku muzycznym. Singiel Sucker stał się jednym z ulubionych hitów słuchaczy Radia ESKA, a najnowszy numer Only Human, dopiero co zaczął walczyć o Wasze wsparcie. Jeśli nie jesteście przekonani do tego numeru, to przekonajcie się za sprawą teledysku! Podrzucamy go na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019: Bracia Jonas zaprezentowali teledysk do piosenki Only Human. Wielbiciele lat 80. będą zachwyceni. Sam kawałek to połączenie brzmień popu z reggae. Z pewnością to numer, który sprawdzi się podczas wielu imprez ze znajomymi. Taki właśnie, imprezowy klimat, panuje w klipie. Za jego reżyserię odpowiada Anthony Mandler, który stworzył też teledyski do Sucker i Cool. 

Jonas Brothers - piosenka Only Human 

Only Human jest obecnie w Top 15 najpopularniejszych singli radiowych w USA. Jonas Brothers w tym tygodniu otrzymali dwie nagrody Teen Choice - w kategorii Artysta Dekady i Najlepszy zespół lata. Grupa ma również cztery nominacje do 2019 MTV Video Music Awards – Teledysk Roku, Piosenka Roku, Najlepszy utwór pop (Sucker), Artysta roku. Nagrody VMA zostaną wręczone 26 sierpnia 2019.

Jonas Brothers - Only Human

Najnowsze