Oświadczyny na orbicie księżyca? To możliwe! Cena powala!

i

Autor: Fot. East News / Tomasz Kawka Księżyc

Oświadczyny na orbicie księżyca? To możliwe! Cena powala!

2018-06-29 17:22

Marzysz o wyjątkowych oświadczynach? Te takie będą! Dowiedzcie się o zaręczynach na orbicie księżyca z ESKA.pl

Od 2022 r. będzie można prosić o rękę ukochanej osoby latając nad powierzchnią Księżyca i słuchając piosenki Franka Sinatry 'Fly Me to the Moon'. Ten lot kosmiczny będzie trwał tygodzień i odbędzie się na pokładzie autonomicznej kapsuły, pozwalając dwóm kochankom podróżować samym. Agencja ApoteoSurprise specjalizująca się w organizowaniu ekstrawaganckich propozycji oświadczyn, wprowadza nową usługę w cenie 125 milionów euro pozwalając uroczemu Księciu 21 wieku poprosić o rękę ukochanej, latając wokół księżyca. Marzenie do przybliżeniu księżyca ukochanej osobie stanie się wkrótce rzeczywistością, a ostatecznym celem paryskiej agencji jest 'stworzenie najbardziej szalonej i nadzwyczajnej od ostatnich 13,8 miliardów lat, propozycji oświadczyn .'

Oświadczyny na orbicie księżyca - co zawiera usługa? 

Od marca 2022 r., każdy bogaty kochanek może zarezerwować usługę 'pod klucz' na stronce www.proposeinparis.com i skorzystać, pięć miesięcy później, z następującego programu:

- Trening fizyczny i wcześniejsze szkolenie techniczne trwające dwanaście tygodni.
- Wylot w D-Day z Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie.
- Puszczenie, w słuchawkach dwóch kosmicznych turystów, melodi  Also sprach Zarathustra, op.30 Richarda Straussa, w momencie odczuwania pierwszych efektów nieważkości.
- Przybycie na księżycową orbitę, trzy dni później, z lotem nad popielatą plantą na wysokości zaledwie 200/300 km.
- Przerwanie wszelkiej komunikacji z Ziemią przez około trzydzieści minut, podczas których kapsuła będzie leciała nad ciemną stroną Księżyca.
- Puszczenie piosenki Fly Me to the Moon Franka Sinatry, w trakcie lotu orbitalnego, pozwalając pretendentowi poprosić o rękę ukochanej (pierścionek zaręczynowy ukryty będzie w kombinezonie ).
- Spektakularne pojawienie się ziemi za kraterami księżycowymi i podróż powrotna trwająca cztery dni przed wejściem w atmosferę i ostatecznym wylądowaniem.

mLegitymacja - co to jest? Kiedy będzie wprowadzona?

Oświadczyny na orbicie księżyca - trasa kapsłuy

Trasa kapsuły będzie podobna do legendarnego Apollo 8 w 1968 roku. Kapsuła osiągnie prędkość 38000 km / godz i będzie wyposażona w osiem kamer, ktòre pozwolą uwiecznić na zawsze spektakularne wejście pary kochanków w historię podboju kosmosu i podboju ... ukochanej!

Źródło: Materiały prasowe