Oświadczyny na meczu Polska - Kolumbia! Najwięksi zwycięzcy Mundialu 2018 [VIDEO]

2018-06-27 14:36
Oświadczyny na meczu Polska - Kolumbia! [VIDEO]
Autor: fot./screen/youtube.com/FIFATV/fot./freeimages.com/Alison Taylor Oświadczyny na meczu Polska - Kolumbia

Podczas tego spotkania ważne rzeczy działy się nie tylko na boisku! Na ESKA.pl przeczytacie o oświadczynach na meczu Polska - Kolumbia.

Mecz Polska - Kolumbia był drugim spotkaniem naszej kadry narodowej podczas Mundialu 2018. Ze spotkania cieszyli się Kolumbijczycy, którzy ostatecznie pokonali drużynę Adama Nawałki 3 - 0. Na stadionie w Kazaniu znalazła się też osoba, dla której gra wygrana z Polską sprawiła podwójną radość. Pewna Kolumbijka, oprócz zwycięstwem kadry, może się pochwalić pierścionkiem zaręczynowym! Oświadczyny na meczu Polska - Kolumbia to naprawdę niesamowita historia!

Mundial 2018: kim jest najprzystojniejszy piłkarz Mistrzostw Świata w Rosji? [FOTO]

Pierścionek za gola

Mecz Polska - Kolumbia oglądała z trybun Karen Ruiz - Kolumbijka, która od kilku lat mieszka w rosyjskim mieście Tomsk. Tam poznała swojego chłopaka Siergieja. Jej wybranek obiecał, że oświadczy się, jeśli Kolumbia strzeli Polsce gola. Karen chyba nie spodziewała się, że Siergiej mówi poważnie. Tym większe było więc jej zaskoczenie po tym, gdy w 40 minucie spotkania piłka znalazła się w bramce Polaków.

W sieci znalazło się wideo na którym widać, jak Karen cieszy się z gola by po chwili... cieszyć się także z pierścionka zaręczynowego od Siergieja! Te romantyczno-futbolowe oświadczyny na meczu Polska - Kolumbia na pewno przejdą do historii Mundialu. Zobaczcie, jak to wyglądało:

Zobaczcie też skrót meczu Polska - Kolumbia.

Maradona tańczy, szaleje i... śpi. Zadziwiające reakcje Argentyńczyka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze