Ostra sugestia Łozo do Tomsona i Barona!? Mogli trochę się zaniedbać!

i

Autor: Akpa

Ostra sugestia Łozo do Tomsona i Barona!? Zaniedbali swoją twórczość!

2023-03-16 14:33

Przez długi czas Łozo tworzył muzykę wraz z Tomsonem i Baronem. Panowie należeli do zespołu Afromental. Wojciech Łozowski już w 2017 roku opuścił projekt, jednak nie wyglądało na to, aby pomiędzy mężczyznami była zła krew. Pomimo tego były członek postanowił wbić subtelną szpilkę w kolegów z branży. Przekonajcie się, co miał do powiedzenia!

Wojciech Łozowski przez około 13 lat należał do zespołu Afromental. Wraz z Tomsonem i Baronem przez długie lata wspólnie działali. Choć Łozo zakończył swoją karierę w grupie, nie wyglądało na to, żeby pomiędzy panami była zła krew. Teraz jednak okazuje się, że w rzeczywistości może to wyglądać zupełnie inaczej. W końcu były członek Afro wbił subtelną szpileczkę wprost w jurorów The Voice of Poland. Zdecydowanie można odebrać jego słowa jako sugestię, że koledzy z branży zaniedbują swoją twórczość. On sam nie chciałby rozsiadać się w programach muzycznych, woli pokazywać, co gra w jego duszy!

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech "Łozo" Łozowski - najważniejsze informacje o wokaliście zespołu Afromental w jednym miejscu

Shake Your Eska #18 | Man In Black

Łozo o programach muzycznych

Łozo przez długi czas był jurorem jednego z polskich programów muzycznych. Mężczyzna oceniał występy artystów w Must Be The Music u boku Kory, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby. Choć uważa to za fajną przygodę, nie chciałby dalej się w nią zagłębiać. Według muzyka jest to sposób na zaniedbanie swojej kreatywności. Jak wiadomo, jego byli koledzy z zespołu są od wielu lat jurorami The Voice of Poland. Wygląda to jak subtelny pstryczek w ich nosy!

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 3 online. Gdzie można oglądać odcinki w internecie?

Wydaje mi się, że taka przygoda jest fajna na chwilę. Nie chciałbym się rozsiadać za wygodnie w takich programach, bo one powodują, że troszkę zaniedbujesz swoją kreatywność. - wyznał Łozo w wywiadzie dla Pudelka.

Sonda
Uważasz, że Łozo chciał zrobić na złość Tomsonowi i Baronowi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE