Viki Gabor

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Ostatnie zdarzenia nie zatrzymały Viki Gabor. Ma potężne plany na najbliższe tygodnie!

2024-06-17 13:57

Ubiegły tydzień nie był najłatwiejszy dla Viki Gabor. Wokalistka wraz ze swoim tatą zostali zaatakowani w centrum Warszawy, przez co musieli odwołać zaplanowane na nabliższe dni działania promocyjne. Wokalistka nie zamierza się jednak zatrzymywać i odlicza dni do premiery bardzo ważnego dla niej wydawnictwa.

Viki Gabor szybko przekonała się, że sława posiada zarówno blaski, jak i cienie. W ubiegłym tygodniu piosenkarka i jej tata Dariusz zostali zaatakowani w samym centrum Warszawy. Mężczyzna zasłabł i trafił na obserwację do szpitala, natomiast potraktowana gazem 16-latka musiała udać się na konsultację okulistyczną.

To był nieuzasadniony akt nienawiści na drodze. Ojciec Wiktorii został spryskany gazem, wyciągnięty z samochodu i pobity, aż się osunął na ziemię. Trafił do szpitala, ma podejrzenie złamania nadgarstka. Wiktoria, siedząc w samochodzie, także została spryskana gazem. Na ten moment (godz. 15:00) przebywa w prywatnej, podwarszawskiej klinice okulistycznej ze względu na obrażenia, nic nie widziała, gdy pojawiłem się na miejscu - doniósł nam manager Viki, Oskar Latkowski.

Następnego dnia wieczorem Viki Gabor odniosła się do zdarzenia w oświadczeniu zamieszczonym na stories. Wokalistka wyznała, że jest w Krakowie i podziękowała pani Monice, która udzieliła poszkodowanym pomocy.

Dziękuję bardzo Wam wszystkim za całe wsparcie, jakie od Was dostaję. Bardzo dziękuję pani Monice za bezinteresowną udzieloną pomoc tam na miejscu i za odwagę, jaką się wykazała. Jestem już w domu i powoli dochodzę do siebie po tym, co nas spotkało. Nikomu nie życzę takiego bólu, jakiego doznałam i który nadal odczuwam. Kochani, proszę Was, szanujmy się wzajemnie. PRZEMOC i AGRESJA nigdy nie są rozwiązaniem. Do zobaczenia już wkrótce - napisała.

Wszystko wskazuje na to, że przykry incydent nie zmienił planów wydawniczych Wiktorii. Artystka już odlicza dni do ważnego wydarzenia.

Zobacz: Viki Gabor przerwała milczenie po ataku na nią i jej tatę. Pisze o bólu! Wiemy, jak się czuje

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Viki Gabor ma ambitne plany

Viki Gabor nie ma jeszcze 17 lat, a już może pochwalić się trzecim w dorobku artystycznym krążkiem. Piosenkarka odlicza dni do premiery swojego najnowszego wydawnictwa zatytułowanego "Terminal 3". Tytuł albumu nie jest przypadkowy - Viki od najmłodszych lat żyje na walizkach i spędza mnóstwo czasu w podróży. Płyta ukaże się już 21 czerwca, a promują ją single "Daj mi znak" oraz "Wizja".