Osoby spod tych znaków zodiaku najczęściej kłamią! Jesteś wśród nich?

2020-02-24 14:08
Horoskop - lato 2018, dzienny, tygodniowy, partnerski.
Autor: East news / TRICOLORS

Każdy człowiek ma przypisany dany znak zodiaku, który bez wątpienia jest niezwykłym narzędziem do poznania ciekawostek, o których nie mamy pojęcia. Przekonaj się na ESKA.pl, którym znakom zodiaku, kłamstwo przychodzi jak pstryknięcie palcem!

Na co dzień mamy do czynienia z wieloma osobami. Jeśli wiesz jaki znak przypisany jest do osoby, która znajduje się w Twoim otoczeniu koniecznie sprawdź, na ile możesz jej ufać. Dowiedz się, który znak zodiaku jest najbardziej zakłamany, a który z kłamstwem nie ma nic wspólnego.

Wodnik – jest znakiem osób oryginalnych, ale trochę odizolowanych od rzeczywistości. Potrafi eksperymentować przy ludzkich reakcjach. Czuje się zawsze poza ludzkim światem, dlatego pozwala sobie często na małe prowokacje. Jednak mimo wszystko, jest to znak, który zdecydowanie dba o to, aby nikogo nie skrzywdzić i wie, kiedy należy się wycofać.

Bliźnięta – ten znak charakteryzuje podwójna natura. Niestety i jedna i druga, bardzo lubią zmieniać rzeczywistość, a potem gubią się w swoich wersjach, co jest powodem wpadania w kłopoty. Osoby spod tego znaku są bardzo pracowite, dlatego z przyjemnością obgadują inne osoby. Z łatwością przychodzi im rzucanie oskarżeń czy osądzanie innych. Potrafią także wytykać błędy bliskich, ale swoich już nie dostrzegają. Plotki i kłamstewka, aby zrobić szum to dla bliźniąt codzienność.

Rak – to bardzo ostrożny znak, który nie przepada za zmianami. Jednak nie lubi dzielić się z kimś urządzaniem swojej przestrzeni – woli robić to sam. Ciemniejszy charakter raka pojawia się wtedy, kiedy ma urządzić scenę zazdrości. Potrafi bardzo koloryzować swoje cierpienie oraz zmęczenie, aby zatrzymać partnera przy sobie. Wymyślanie barwnych historyjek nie sprawia mu kłopotu. Nie lubi zmian czy dyktowania, jak i co ma robić. Najlepiej czuje się podążając swoimi ścieżkami.

Pieśń o Rolandzie - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /e/

Waga – to znak, który charakteryzuje się łagodnym usposobieniem. Jednak mimo to, bardzo szybko się denerwuje. Bez znaczenia czy spotyka go coś poważnego, czy nic nie znacząca błahostka. Kierując się nerwami, waga potrafi koloryzować wszystkie przykrości tak, żeby jej nerwowe ciśnienie szybko nie opadło. Lepiej opowieści osoby spod tego znaku, dzielić na kilka części.

Skorpion – ten znak ma chyba najwięcej złych cech charakteru. Bycie kłamczuchem ma w małym paluszku. Chętnie wykorzystuje przeróżne sytuacje, aby stworzyć szum. Jeśli skorpion chce nad czymś zapanować, to robi wszystko, by tak się stało, bez względu na innych. Skorpion zdecydowanie musi uważać na wodnika oraz raka, bo niestety takie połączenia nie zwiastują czystej relacji bez kłamstwa.

Pozostałe znaki zodiaku takie jak: ryby, baran, byk, lew, panna, strzelec, koziorożec są z natury bezpieczne. Wiadomo, od czasu do czasu zdarzy im się małe kłamstewko, ale jest to rzecz naturalna.

Najnowsze