Osoby o tych imionach mają pecha. Zastanów się, zanim nazwiesz tak swoje dziecko!

i

Autor: Pexels Osoby o tych imionach mają pecha. Zastanów się, zanim nazwiesz tak swoje dziecko!

Osoby o tych imionach mają pecha. Zastanów się, zanim nazwiesz tak swoje dziecko!

2022-11-23 13:54

Imię jest niezwykle istotnym elementem życia każdego człowieka. To jego wizytówka, dzięki niemu może się identyfikować. Zdecydowanie powinno się zwracać na nie szczególną uwagę. Sprawdziliśmy, jak nazywają się najbardziej pechowe osoby, lepiej przemyśl dwa razy wybranie któregoś z nich dla swojego dziecka!

Każdy człowiek chciałby mieć w życiu szczęście, w końcu jest ono niezwykle istotne, może doprowadzić na same szczyty. Niestety okazuje się, że oprócz szczęściarzy część z nas jest po prostu pechowcami. To osoby, którym los ciągle rzuca kłody pod nogi, nie da się ukryć, że nie mają w życiu łatwo. Okazuje się, że wpływ na to może mieć imię. To, jak nazwiesz swoje dziecko może być powiązane z tym, czy życie będzie dla niego jedną wielką wygraną na loterii! To właśnie osoby o tych imionach spotyka najwięcej nieprzyjemnych sytuacji. Lepiej zastanów się dwa razy, zanim postanowisz nadać je swojemu maleństwu!

Te imiona noszą najpiękniejsze osoby. Zaliczasz się do ich grona?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Osoby o tych imionach mają pecha - Tomasz

Nie da się ukryć, że dla Tomasza los nie jest sprzyjający. Być może jest to spowodowane tym, że zawsze naraża się na niebezpieczeństwo przez swój szalony charakter! Nigdy nie wychodzi z nich cały, kończy z uszkodzonymi kończynami, siniakami spowodowanymi potknięciami czy po prostu złym nastrojem.

Osoby o tych imionach mają pecha - Adrianna

Adrianna jest dosyć melancholijną osobową, której dodatkowo los nie oszczędza. Przez to jej charakter jest zazwyczaj naprawdę pesymistyczny, wszystko widzi w ciemnych barwach. Zresztą nie ma co jej się dziwić!

Osoby o tych imionach mają pecha - Marcin

Marcin musi ciężko pracować na wszystkie powodzenia w swoim życiu, nie przychodzą mu one łatwo. To ten typ osoby, który uczy się dniami i nocami, do jednego egzaminu. Pracę zawsze wykonuje na 100%, jednak dzieje się to tylko dzięki nadgodzinom. Nie ma lekko!

Osoby o tych imionach stworzą idealne małżeństwo. Zobacz, z kim możesz stworzyć szczęśliwy związek

Osoby o tych imionach mają pecha - Wiktoria

Choć Wiktoria oznacza zwycięstwo, ta dziewczyna wcale nie ma w życiu łatwo. Zwykle dzieje się tak przez to, że jest roztrzepana, a dodatkowo los rzuca jej kłody pod nogi. Nieważne, jak bardzo się stara, zwykle jest niezadowolona z wyników swoich działań.

Osoby o tych imionach mają pecha - Radosław

Radosława nie da się złamać. Chociaż jest ogromnym pechowcem, to nie poddaje się. Zawsze stara się dążyć do celu, do którego dociera, jednak ma znacznie trudniej niż inni. Warto więc okazać mu podziw, gdy dostanie się na sam szczyt.

Osoby o tych imionach mają pecha - Karolina

Karolina nie jest szczęściarą, wręcz przeciwnie. Bardzo szybko zniechęca się do działania, jedno niepowodzenie może ją zniechęcić nawet do tego, co naprawdę lubi. Zdecydowanie nie jest to połączenie, które ułatwia jej życie.

Znaczenie imion. Trudny quiz o popularnych imionach

Pytanie 1 z 10
Imię pochodzące z języka hebrajskiego od słowa channah (wdzięk, łaska). Oznacza kobietę miłą, łagodną i przyjemną. Jedno z najpopularniejszych imion w Polsce to…