Oscary 2016: Lady Gaga i Kesha - wspólny występ!

2016-02-28 17:59
Oscary 2016: Lady Gaga z Keshą planuje występ niespodziankę?
Autor: fot. Lady Gaga Twitter Oscary 2016: Lady Gaga z Keshą planuje występ niespodziankę?

Oscary 2016: występ Lady Gagi na gali urozmaici Kesha? Autorka nominowanego do Oscara utworu Til It Happens To You wspiera przechodzącą trudne chwile koleżankę z branży. Czy wyniknie z tego niespodziewany duet na żywo? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Oscary 2016: występ Lady Gagi z piosenką Til It Happens To You urozmaici Kesha? Takie głosy pojawiły się po tym, gdy gwiazdy opublikowały ostatnio swoje wspólne zdjęcie. Spotkanie dwóch gwiazd to rezultat wsparcia, którego nominowana do Oscara artystka udzieliła przechodzącej obecnie trudne chwile Keshy. Przypomnijmy, że wykonawczyni hitu Tik Tok przegrała sprawę sądową, którą wytoczyła swojemu producentowi. Dr. Luke, czyli Łukasz Gottwald został oskarżony o gwałt oraz przemoc psychiczną i fizyczną wobec piosenkarki. Lady Gaga była jedną z pierwszych gwiazd, które murem stanęły za Keshą wyrażając swoje oburzenie wobec decyzji sądu.

>> Oscary 2016: transmisja w TV i streamy online. Jak i gdzie oglądać na żywo galę Oscarów?

Lady Gaga na Oscarach 2016


Czemu istnieje szansa na to, że Lady Gaga zaprosi Keshę na scenę podczas Oscarów 2016? Przypomnijmy, że Mother Monster zaprezentuje na gali nominowaną do Oscara piosenkę Til It Happens To You, która powstała z myślą o filmie dokumentalnym pt. Pole walki (The Hunting Ground), który porusza problem przemocy seksualnej na terenie miasteczka uniwersyteckiego. Przesłanie utworu pasowałoby idealnie do ostatnich, traumatycznych zdarzeń w życiu Keshy. Czy zatem możemy liczyć na niespodziewany duet Gagi i Keshy? Tego dowiemy się dopiero podczas transmisji gali w nocy z 28 na 29 lutego.

W trakcie oczekiwania na występ Lady Gagi na Oscarach 2016, przypominamy wykonanie Til It Happens To You na żywo na gali Billboard Women In Music 2015:

 

Chcielibyście, by Kesha dołączyła do Lady Gagi podczas jej występu na Oscarach 2016?

RC

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze