Orcheston 2023 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na koncert Gromeego?

2023-01-29 8:51
Orcheston 2021 - symfonia, energia i muzyczne uniesienia
Autor: Jakub Janecki

Bilety na Orcheston 2023 - gdzie i po ile kupić? Kupując wejściówki macie gwarancję, że usłyszycie największe hity w wyjątkowych, symfonicznych aranżacjach. A to wszystko serwowane przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej, Gromeego i zaproszonych gości.

Orcheston 2023 - bilety na wydarzenie są gorącym towarem, więc radzimy pospieszyć się z ich kupieniem. Projekt wymyślony przez Gromeego łamie wszelkie konwenanse. Łączy i prezentuje publiczności elektroniczne hity ostatnich lat w symfonicznych aranżacjach grane przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej. Koncert odbędzie się 12 kwietnia 2023 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Orcheston - co to za koncert?

Pomysł na Orcheston zrodził się w głowie Gromeego wiele lat temu. To nowatorski projekt muzyczny, który przybliża widowni różne, popularne utwory elektroniczne w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Wszystkie kompozycje wykonywane są na żywo, a każdy szczegół tego niezwykłego wydarzenia jest precyzyjnie dopracowany. Mogła się o tym przekonać publiczność, która już trzykrotnie być świadkiem Orchestonu. Ostatni koncert odbył się 13 grudnia 2021 roku w Krakowie i zachwycił wszystkich, czego dowodem były owacje na stojąco. 

Orcheston 2023 - kiedy i gdzie? Gromee wraca z najgłośniejszą imprezą symfoniczną w Polsce!

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Orcheston 2023 - bilety

Najbardziej rozchwytywane gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Beata Kozidrak i Natalia Kukulska wystąpią na Orchestonie. Sprzedaż biletów rozpocznie się 28 listopada na www.biletserwis.pl, a dwa dni wcześniej wejściówki trafią do przedsprzedaży. Organizatorami wydarzenia są Gromee i agencja Prestige MJM. Mecenasem projektu jest BUKOVINA Resort.

Orcheston 2023 - kto wystąpi?

Na szczególną uwagę zasługują gwiazdy, które tworzą niepowtarzalny line-up każdego wydarzenia. W przyszłym roku, na scenie ICE Kraków pojawi się Beata Kozidrak - polska diva sceny muzycznej oraz czarująca Natalia Kukulska. Obie artystki posiadają nieziemskie, pełne pasji głosy, które podczas każdego z wykonywanych utworów wprowadzają niezwykły, pełen emocji nastrój. Wydarzeniu przewodniczy najlepszy polski producent i DJ - Gromee. Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie zapewni Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której przewodniczy Marcin Klejdysz.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

Sonda
Czy wybierasz się na Orcheston 2023?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze