Opus, Danzel i Shaun Baker - kim są artyści Disco Pod Gwiazdami 2017?

2017-07-20 15:08
Opus, Danzel, Shaun Baker. Kim są gwiazdy Disco Pod Gwiazdami 2017?
Autor: fot. EAST NEWS Opus, Danzel, Shaun Baker. Kim są gwiazdy Disco Pod Gwiazdami 2017?

Opus, Danzel i Shaun Baker to gwiazdy Disco Pod Gwiazdami w Stężycy. Kim są i jakie hity mają na koncie? Dowiedzcie się już teraz - na ESKA.pl

Disco Pod Gwiazdami 2017 - Opus, Danzel i Shaun Baker wystąpią na imprezie w Stężycy! Kim są i jakie hity mają na koncie? Każdy z tych artystów osiągnął wielki sukces sprzedażowy w Europie. Ich teledyski mają kilka milionów wyświetleń na YouTube. Co w tym wszystkim najważniejsze, w rytm muzyki tych wykonawców od lat Polacy bawią się na każdej domówce czy domówce. 

Disco Pod Gwiazdami 2017 - kim jest Opus?

Opus, czyli pop-rockowa grupa muzyczna z Austrii. Założono ją w 1973 roku, a od tamtego czasu wydali 10 albumów studyjnych. Pomimo wydania wielu singli i tak wszyscy pamiętają ich z hitu Life Is Life z 1985 roku! Utwór dotarł na miejsce 1. w Austrii, Francji, Niemiec czy we Francji. 

Disco Pod Gwiazdami 2017 - kim jest Danzel?

Danzel, a tak naprawdę Johan Waem. Belgijski wokalista wypromował w Polsce dwa hity: You Spin Me Round oraz doskonale znane każdemu - Pump It Up! Ostatni singiel 40-letniego artysty nosi tytuł Stronger i pojawił się w 2015 roku.

Disco Pod Gwiazdami 2017 - kim jest Shaun Baker?

Shaun Baker, czyli twórca takich hitów jak: V.I.P., Hey Hi Hello, Power, Give It To Me czy nowej wersji hitu Sunshine! DJ z Wielkiej Brytanii wielokrotnie występował w Polsce. Znakomite show zrobił podczas imprezy Hity Na Czasie 2008 w Katowicach czy Hity Na Czasie 2011 w Bydgoszczy. 

Disco Pod Gwiazdami 2017 - bilety, gwiazdy, szczegóły

Autor: brak danych

Disco Pod Gwiazdami 2017 - bilety, gwiazdy i pozostałe szczegóły z pewnością ciekawią fanów polskiej muzyki. Czwarta edycja imprezy, na której można zobaczyć występy gwiazd muzyki pop, disco i dance odbędzie się w Amfiteatrze w malowniczych Stężycach.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze