Opole 2021 - kto powinien wygrać Premiery? [GŁOSOWANIE]

2021-08-02 12:09
Festiwal w Opolu
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Opole 2021 będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Jak zawsze zostaną na nim rozdane nagrody w kilku kategoriach. Najważniejsza z nich to Premiery. Organizatorzy ogłosili już listę piosenek, które zakwalifikowały się do konkursu. Kto powinien wygrać? Oddaj głos w ankiecie!

Opole 2021 to wydarzenie, na które czeka wielu fanów polskiej muzyki. To najbardziej prestiżowy festiwal w naszym kraju. Ma bardzo bogatą historię i to właśnie tam swoją karierę zaczynało wiele gwiazd, które teraz uznawane są za ikony polskiej muzyki. Nic więc dziwnego, że Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej wywołuje tyle emocji. Jednym z najważniejszych konkursów są Premiery. Podczas tego plebiscytu mamy okazję usłyszeć nowe piosenki, które później mają szansę podbić listy przebojów. Przypominamy, że rok temu w tej kategorii zwyciężyła Lanberry, która wzięła udział z piosenką Plan Awaryjny. Wyróżniona w głosowaniu widzów została też Stanisława Celińska. Kto będzie triumfował w tym roku? Lista uczestników jest już znana. Oddaj głos na swojego faworyta!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.07.2021

Opole 2021 - premiery. Lista uczestników

  1. ASA Anna Sokołowska Alabrudzińska – „Lubię…”
  2. Bartek Królik – „Zakochana”
  3. Kasia Moś ft. Jarecki – „Dobre moce”
  4. Krystian Ochman – „Prometeusz”
  5. Martin Lange – „Kłamiesz”
  6. Natalia Zastępa – „Wiesz jak jest”
  7. Paulla – „Ostatnia noc”
  8. PUTONROCK, Puton - Grunwald- Hryniewicz – „Mamy lato”
  9. Roksana Węgiel – „Korona”
  10. Three Of Us – „Szklany sufit”

Opole 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się we wrześniu 2021. Jak zawsze, potrwa trzy dni. Dni koncertów to 3, 4 i 5 września. Wydarzenie będzie można obejrzeć w telewizji. Transmisję jak co roku przygotowuje Telewizja Polska. Koncerty będą pokazywane w TVP1.

Najnowsze