Opole 2018 - festiwal pełny gwiazd. Kto wystąpi w Opolu?

2018-06-10 15:40
Opole 2018 - festiwal pełny gwiazd. Kto wystąpi w Opolu?
Autor: Fot. Piotr Kamionka/REPORTER EAST NEWS Opole 2018 - festiwal pełny gwiazd. Kto wystąpi w Opolu?

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu potrwa cztery dni! Kto wystąpi w opolskim amfiteatrze? Lista gwiazd do sprawdzenia na ESKA.pl

Opole 2018 - festiwal ściągnie fanów największych gwiazd! Kto wystąpi w Opolu? Lista gwiazd do sprawdzenia na ESKA.pl. Wykonawców poznaliśmy podczas konferencji prasowej, która miała miejsce 21 maja. Ciekawostką jest to, że 8 czerwca, o godz. 20:00 koncert pt. Przebój Na Mundial, zostanie przerwany o 20:40, by publiczność mogła obejrzeć spotkanie Polska - Chile. 

Opole 2018 festiwal - kto wystąpi?

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to masa atrakcji dla wszystkich miłośników muzyki! Organizatorzy zdecydowali, że w 4-dniowym programie imprezy znajdą się takie atrakcje, jak:

  • Przebój na Mundial - 8 czerwca 
  • Koncert Debiuty - 8 czerwca 
  • Koncert Premiery - 9 czerwca 
  • Ja to mam szczęście. Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia - 9 czerwca 
  • Od Opola do Opola - 10 czerwca 
  • Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia - 10 czerwca 
  • Koncert alternatywny - 11 czerwca 

Podczas konferencji prasowej Opole 2018 pojawiło się mnóstwo znakomitych gwiazd. Wiadomo już, że na Festiwalu wystąpią: Gromee, Margaret, Michał Szpak, Kasia Moś oraz Agata Nizińska, czyli będzie bardzo eurowizyjnie! Pojawi się również Sławomir, Red Lips, Sarsa, Pectus, Kasia Kowalska, Marta Gałuszewska, Krzysztof Iwaneczko. Wybieracie się na festiwal?

Opole 2018 program i gwiazdy - czy tym razem nie będzie bojkotu?

Autor: brak danych

  Opole 2018 - program i gwiazdy właśnie zapowiedzianego festiwalu to informacje, które najbardziej interesują Polaków. Tym razem dochodzi jednak jeszcze jedno pytanie - czy tym razem nie będzie bojkotu? Obawiają się tego wszyscy, którzy pamiętają zamie

 

Najnowsze