Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!

2016-05-24 15:07
Opole 2016 - Piotr Kupicha jako Eugeniusz Bodo!
Autor: fot. wbf zdjęcie Piotra Kupichy z wbf

Piotr Kupicha na festiwalu w Opolu 2016 zaśpiewa Eugeniusza Bodo! Lider zespołu Feel stanie na scenie podczas koncertu piosenek filmowych! Jaki hit wykona? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!

Piotr Kupicha wystąpi na festiwalu w Opolu 2016! Wokalista i lider zespołu Feel w ramach koncertu piosenek filmowych zaśpiewa hit Eugeniusza Bodo! Sama w sobie ta część 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu ma na celu przypomnienie największych i najpopularniejszych kawałków, które zostały stworzone z myślą o polskich filmach. Jakie piosenki zaśpiewa Piotr Kupicha? Sam zdradził w wywiadzie dla PAP Life, że wykona przebój pt. Umówiłem się z nią na dziewiątą z filmu Piętro wyżej. Warto dodać, że oprócz Piotra Kupichy filmowe piosenki w Opolu 2016 zaśpiewają takie gwiazdy jak: Elektryczne Gitary, Edyta Bartosiewicz, Anna Wyszkoni, Kayah, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz, Robert Gawliński, Robert Janowski, Kasia Kowalska czy m.in. Katarzyna Nosowska.

>>> OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

>>> Opole 2016: bilety. Gdzie i po ile kupić wejściówkę na festiwal w Opolu?

Piotr Kupicha na festiwalu w Opolu 2016

Piotr Kupicha w pierwszy dzień festiwalu Opole 2016 wykona piosenkę Eugeniusza Bodo. Jednak to nie koniec niespodzianek! Założyciel Feel pojawi się również ze swoim zespołem podczas koncertu Superpremiery. To już w drugi dzień imprezy. Wtedy właśnie zaśpiewa również autorski utwór pt. "Swoje szczęście znam", który ma już teledysk. Zobaczycie go poniżej! Tym samym grupa o zwycięstwo w koncercie powalczy z: Szymonem Chodynieckim, Mateuszem Mijalem, czy m.in. Anią Wyszkoni. OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016.

Jak poradzi sobie Piotr Kupicha z piosenką Eugeniusza Bodo? Przekonamy się już 3 czerwca 2016 roku podczas pierwszego dnia festiwalu. Ocenić jego szanse możecie już teraz w komentarzach pod artykułem. Teledysk do Swoje szczęście znam do zobaczenia już teraz!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze