Opole 2016: data. Kiedy jest Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2016? Program

2016-03-09 14:27
Opole 2016: kiedy jest KFPP
Autor: fot. YouTube/itvp Opole 2016: data. Kiedy jest Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2016? Program

Opole 2016: data festiwalu jest już znana! SuperPremiery i SuperDebiuty 2016 poznamy podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl

Opole 2016: data festiwalu zaciekawi wszystkich fanów polskiej muzyki. Im bliżej imprezy - tym rodzi się coraz więcej nurtujących pytań. Jednym z pierwszy jest właśnie pytanie o to, kiedy jest 53. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu? Kolejna kwestia, która budzi zainteresowanie dotyczy programu KFPP 2016. My już wiemy, że zapowiada się świetne wydarzenie! Wszystkie szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Opole 2016: data

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej dorocznie odbywa się w Opolu. W 2016 roku jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce odbędzie się w dniach 3-6 czerwca i transmitowany będzie przez TVP1. Znamy już także pierwsze szczegóły programu.

Opole KFPP 2016: program

Jak informują Wirtualnemedia.pl, na początku imprezy widzowie zobaczą koncert z okazji 120-lecia kina. Aktorzy zaśpiewają najważniejsze utwory z historii polskiego filmu. Serwis dowiedział się również, że odbędzie się koncert "Debiuty". Będzie to chwila, w czasie której mogą się pokazać najmłodsi, początkujący muzycy. Miłośnicy tego, co muzycznie jest świeże, nowe i nieznane na pewno się nie zawiodą! Tradycyjnie w czasie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu będzie mieć miejsce koncert pt."SuperPremiera". To nie koniec atrakcji! Jak poinformował Jan Pawlicki, dyrektor TVP 1 - telewidzowie w czasie "Złote Opole" wybiorą 20 największych przebojów z okresu 53 lat istnienia imprezy. Drugi rok z rzędu w czasie festiwalu nie odbędzie się kabareton!

Przypomnijmy, że w 2015 roku, podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu nie brakowało świetnych występów. Zobaczcie jeden z nich!

 

Najnowsze