Open'er 2020 - line up projektu Take Me There. Kiedy i jakie koncerty zobaczymy?

Open'er Festival 2019 - pierwsze GWIAZDY ogłoszone!
Autor: Pawel Skraba/REPORTER EAST NEWS

Open'er Festival 2020 w nieco innym wydaniu! Już w najbliższą środę, 01.07.2020 rozpocznie się wyjątkowy tydzień z Open'erem. Jako, że tradycyjna tegoroczna edycja nie odbędzie się z powodu pandemii koronawirusa, powstał nowy, muzyczny projekt, o którym więcej szczegółów jest poniżej. Kiedy i jakie koncerty zobaczymy? Więcej na ESKA.pl!

Tegoroczny Open'er Festival rozpocząłby się już od 01.07.2020, jednak z uwagi na panującą pandemię te wydarzenie muzyczne, podobnie jak większość innych zostały odwołane. Organizatorzy Festivalu chcieli w jak najlepszym stylu dać fanom chociaż namiastkę koncertów w 2020 roku, dlatego też powstał kompletnie nowy projekt, który ruszy już w najbliższą środę, 01.07.2020! Open'er Festival powered by Orange: TAKE ME THERE - taką nazwę nosi Open'er Festival w 2020, który w dobie trwającej pandemii z pewnością jest cudowną informacją dla fanów muzycznego wydarzenia.

Open'er Festival: powered by Orange: TAKE ME THERE - o co dokładnie chodzi w projekcie? 

Od 01.07.2020 na oficjalnej stronie opener.pl będą codziennie pojawiać się retransmisje najbardziej pamiętanych, legendarnych festiwalowych  koncertów, które odbywały się w Gdyni na przestrzeni tych wszystkich lat! Brak tradycyjnego Festivalu jest przykrą informacją zarówno dla fanów, jak i organizatorów, zatem przypomnienie sobie najlepszych występów, które grane były na przestrzeni ostatniej dekady będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę.

Open'er 2020: Take Me There - kiedy koncerty?

Open'er Festival: powered by Orange: TAKE ME THERE rozpocznie się w środę, 01.07.2020 i potrwa aż do soboty, 04.07.2020! Koncerty będą retransmitowane w różnych godzinach. Dokładną rozpiskę godzinową znajdziecie poniżej w artykule.

Open'er 2020: Take Me There -  jakie koncerty?

Open'er 2020 - line up projektu Take Me There! Z umieszczonej na oficjalnym fanpage'u Open'era grafiki wynika, że retransmitowane będą koncerty artystów takich jak: Brodka, Radiohead, Kasabian i wielu innych! 

Domowe Granie - Bartek Deryło
Najnowsze