Opener 2016: Wiz Khalifa gwiazda festiwalu w Gdyni! Kim jest Wiz Khalifa i kiedy wystąpi?

2015-11-20 23:50
Wiz Khalifa
Autor: fot. Bulls Opener 2016: Wiz Khalifa gwiazda festiwalu w Gdyni! Kim jest Wiz Khalifa i kiedy wystąpi?

Wiz Khalifa to gwiazda festiwalu Opener 2016! Kim jest Wiz Khalifa? To jeden z twórców piosenki na soundtrack do filmu Szybcy i wściekli 7! Wiz Khalifa zrobi See You Again, bo ponownie pojawi się na Openerze! Przyglądamy się twórczości rapera. Piosenki Wiz Khalify i informacje na jego temat znajdziesz na Eska.pl! 

Opener 2016, a na nim kolejna gwiazda! Wiz Khalifa, to kolejny artysta, który pojawi się na scenie festiwalu w Gdyni! Kim jest Wiz Khalifa? Raper ma na koncie potencjalny hit 2015 roku - utwór See You Again nagrany w towarzystwie Charlie'go Putha. Jakich piosenek możemy spodziewać się na Openerze? No i najważniejsza informacja: kiedy i na jakiej scenie wystąpi Wiz Khalifa? Te pytania mają swoją odpowiedź! Poznajcie rapera, który miał służyć w wojsku!

Kim jest Wiz Khalifa?

Ma na koncie pięć albumów studyjnych, ale już teraz wiemy, że pracuje nad szóstym. Album zatytułowany "Rolling Papers 2: The Weed Album" ukaże się jeszcze przed występem na Openerze. Swoją karierę rozpoczął od nagrywania mixtape'ów. W 2004 roku jego talent zauważył jeden z założycieli wytwórni muzycznej Rostrum Records. Jego pseudonim pochodzi z języka arabskiego i oznacza "następca". 

Wiz Khalifa na Openerze - kiedy?

Raper na festiwalu w Gdyni pojawi się po raz drugi. Wcześniej na Openerze gościł w 2012 roku, a bilety na pod scenę na której wystąpił, rozeszły się niezwykle szybko. Czy tak będzie i tym razem? Wiz Khalifa wystąpi na Main Stage już 1 lipca 2016 roku! 

Wiz Khalifa Opener 2016 - największe hity

To on jest twórcą dwóch piosenek na soundtrack filmu Szybcy i wściekli 7. Mowa o singlu "Go Hard or Go Home" z Iggy Azalea, a także "See You Again" z Charlie Puthem. To właśnie ten drugi kawałek, to jeden z pretendentów do miana hitu roku 2015! Teledysk doczekał się ponad miliarda odsłon w serwisie YouTube! Wcześniejsze numery Wiz Khalify również cieszyły się sporym uznaniem. Chociażby "Black and Yellow" zdobyło szczyt kultowego zestawienia Billboard Hot 100!

Opener 2016, a na nim gwiazdy! Sprawdź, kto jeszcze wystąpi na festiwalu w Gdyni!

See You Again (feat. Charlie Puth)

 

Black and Yellow

 

Young, Wild & Free

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze