Open'er 2018 TRANSMISJA - czy jest relacja ONLINE i w TV?

2018-07-02 14:07
Open'er 2018 TRANSMISJA - czy jest relacja ONLINE i w TV?
Autor: fot./screen/youtube.com/media alter art festival Open'er 2018

Już 4 lipca startuje Open'er Festival 2018. Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego na temat transmisji online i tv z koncertów gwiazd.

Open'er 2018 - transmisja koncertów interesuje wszystkich tych, którzy nie mogli wybrać się na festiwal. Wydarzenie, które zaplanowano w dniach 4-7, będzie się odbywało na terenie portu lotniczego Gdynia-Kosakowo. Na kilku scenach wystąpią gwiazdy muzyki z całego świata. W line-upie imprezy znalazły się takie zespoły i wykonawcy, jak między innymi Arctic Monkeys, Nick Cave & The Bad Seeds, Massive Attack, Taconafide, Bruno Mars czy Dawid Podsiadło. Warto się dowiedzieć, czy będzie relacja online i TV z tych koncertów.

Open'er Festival 2018: program, line-up

Open'er 2018 - gdzie będą relacje?

Dobra informacja dla tych, którzy nie mogą jechać na Open'er 2018 - będzie transmisja części koncertów. Stream na żywo zobaczymy na stronie opener.pl i na kanale Alter Art na YouTubie. Nie wiadomo jeszcze, które występy będą transmitowane. Warto więc śledzić obie strony na bieżąco.

Transmisja online będzie jedyną możliwością oglądania koncertów w domu, gdyż relacje w TV nie są planowane. Warto przy tym śledzić Facebooka festiwalu Open'er 2018. Tam mogą się pojawiać najświeższe informacje o transmisji.

Open'er 2018 - HARMONOGRAM. Rozpiska godzinowa występów

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze