OPEN'ER 2016: Kygo da występ Polsce! Nie zabraknie hitu Firestone

2016-02-19 14:19
Kygo w Polsce 2016 - zagra ostatniego dni Open'era
Autor: mat. prasowe Kygo w Polsce 2016 - zagra ostatniego dni Open'era

Kygo w Polsce w 2016 r.! Kygo wystąpi ostatniego dnia Open'er Festival 2016 w Gdyni. To on zamknie Main Stage Open’era w sobotę, 2 lipca!

Open'er Festival 2016
29.06-2.07.2016, GDYNIA
LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

>>> Kygo Cloud Nine: online. Piosenki z płyty, tracklista, data premiery i dużo więcej!

Kygo w Polsce w 2016 roku - koncert znanego DJ'a zamknie festiwal Open'er 2016. Obecność Kygo na Open'erze w Gdyni została potwierdzona 19 lutego. Oprócz Kygo na Open'er Festival 2016 wystąpią m.in. Bastille, Florence + The Machine, FOALS, M83, Red Hot Chili Peppers czy Wiz Khalifa.

Kim jest KYGO? Koncert już w lipcu 2016!

Kygo to norweski dj, muzyk i producent, od trzech lat stoi na czele najważniejszych i najbardziej komentowanych artystów współczesnej elektroniki. Jest kolejnym z licznej grupy młodych producentów sceny EDM, posiadających klasyczne wykształcenie muzyczne. Przez ponad dekadę kształcił się w grze na pianinie. Umiejętności zdobyte przed 16 urodzinami, zaczął szybko wykorzystywać do zgoła innego zajęcia – produkcji muzyki elektronicznej. Przełomowy stał się dla niego rok 2013 – przygotował wtedy w sumie aż 17 (!) remixów – dystrybuując je po przez swoje konto na Soundcloud. Dziś wszystkie z umieszczonych tam nagrań dobijają w sumie do ponad 100 milinów odtworzeń.
 
Dziś, za sprawą popularności singli „Firestone” czy „Stole The Show” Kygo trafia nas sam szczyt list przebojów stając się obecnie jednym z najpopularniejszych artystów muzyki pop. W grudniu ubiegłego roku Kygo był główną gwiazdą koncertu zorganizowanego w ramach wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. Dziś brakuje mu tylko jednej rzeczy – premiery swojego debiutu. Nad płytą „Cloud Nine” pracuje od półtora roku i właśnie szlifuje jej ostatnie fragmenty. Fanów prosi o cierpliwość, ale wcale nas nie zdziwi, jeśli usłyszymy cały materiał, chwilę przed jego występem na Open’erze!

Kygo - Stay ft. Maty Noyes:

>> Kygo - Cloud Nine online: piosenki z płyty. Posłuchaj i sprawdź kiedy premiera albumu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze