Open'er 2014: bilety i line-up. Kto wystąpi na której scenie? Szczegóły festiwalu znajdziecie na ESKA.pl! [VIDEO]

2014-05-29 13:09

Open'er Festival 2014 coraz bliżej. Znamy już wszystkie szczegóły imprezy. Wiemy kto wystąpi, na jakiej scenie oraz ile kosztują bilety. Wszystkie szczegóły festiwalu w Gdyni znajdziecie na ESKA.pl!

Open'er 2014 - sprawdź oficjalny line-up, kto wystąpi na której scenie, ile kosztują bilety i gdzie je kupić. Festiwal w Gdyni to nie tylko jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce, ale jeden z największych i najbardziej prestiżowych festiwali w tej części Europy. Sprawdźcie kto wystąpi na Open'er 2014 i ile trzeba zainwestować, żeby zobaczyć koncerty największych gwiazd współczesnej muzyki na żywo!Impreza startuje w środę 2 lipca i trwa do soboty 5 lipca. Wszystkie koncerty odbywają się na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Wśród największych gwiazd pojawiają się m.in. Rudimental, Black Keys, Jack White, Pearl Jam, Lykke Li czy The Horrors.

>>> OPEN'ER 2014 - tutaj możecie sprawdzić pełny line-up imprezy <<<

>>> OPEN'ER 2014 - tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o biletach na Open'era <<<

Open'er 2014 to wielkie święto muzyki w Polsce na światowym poziomie. Niezależnie od tego jaki gatunek lubicie najbardziej znajdziecie tam z pewnością coś dla siebie. Nawet jeśli przeważa rock i alternatywa nie brakuje też artystów popowych czy gwiazd hip-hopu. Odliczanie do startu Open'er 2014 trwa!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze