Oni napisali piosenki o swoich byłych. Sposób na zemstę idealną!

i

Autor: Akpa

Oni napisali piosenki o swoich byłych. Sposób na zemstę idealną!

2022-10-21 15:57

Nie da się zaprzeczyć, że muzycy inspirację do swoich tekstów, czerpią z wydarzeń, które miały miejsce w ich życiu. Nic więc dziwnego, że tak wielu z nich ma na koncie utwory o swoich byłych. Okazuje się, że może to być zemstą idealną. Szczególnie, jeśli Twój numer podbija hity przebojów, a Twój ex słyszy go wszędzie, gdzie się pojawia!

Teksty utworów, z którymi słuchacze najczęściej się utożsamiają, to zwykle odwzorowanie życia ich twórców. W końcu z realnych wydarzeń najłatwiej jest czerpać inspirację. Wielu artystów w ten sposób rozładowuje swoje emocje. Być może właśnie z tego powodu istnieje tak wiele piosenek o trudnych rozstaniach. Okazuje się, że te najpopularniejsze z list przebojów są bardzo często owocem złamanego serca. Stworzyliśmy zestawienie artystów, którzy napisali kawałki o swoich byłych. Trzeba przyznać, że to fantastyczny sposób na zemstę. W końcu nikt nie chciałby słyszeć muzycznej opowieści swojego ex w każdym radiu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE