One Love Manchester: Ariana Grande i Miley Cyrus wzruszały w duecie

2017-06-05 10:50

Ariana Grande i Miley Cyrus zaśpiewały razem wielki hit Don't Dream It's Over podczas charytatywnego koncertu dla ofiar ataku w Manchesterze. Zobaczcie ten i inne najbardziej wzruszające momenty koncertu 4 czerwca 2017 r.

Ariana Grande i Miley Cyrus połączyły wokalne siły na koncercie One Love Manchester i wykonały w duecie megahit Don't Dream It's Over - Crowded House. Gwiazdy zaśpiewały wzruszającą balladę z przesłaniem przed kilkudziesięciotysięcznym tłumem zgromadzonym na stadionie Old Trafford w Manchesterze i kilkoma milionami osób śledzących transmisję na żywo z tego historycznego wydarzenia w telewizji i internecie.

Koncertowi One Love Manchester 4.06.2017 towarzyszyło wiele łez wzruszenia i słów wsparcia. W ataku terrorystycznym ucierpiała także społeczność Manchesteru, fani Ariany Grande i ich bliscy, a także sam świat muzyki. Artyści próbowali dać sobie i fanom sił, by nie poddawać się strachowi.

One Love Manchester - występ Ariany Grande i Miley Cyrus

W trakcie koncertu One Love Manchester Ariana Grande zaśpiewała także z takimi gwiazdami jak Black Eyed Peas, Mac Miller i Victoria Monet. Jednym z najbardziej wzruszających momentów koncertu był z kolei występ Ariany z chórem dziecięcym w utworze My Everything.

 

Ariana Grande - One Last Time (One Love Manchester):

Justin Bieber - Cold Water (One Love Manchester):

Najnowsze